به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۹۹۴
تعداد بازدید: ۱۴۰۳
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
مربی سابق استقلال می‌گوید آبی پوشان با هدایت فرهاد مجیدی می‌توانند در آسیا موفق شوند.

به گزارش میدان، مجید نامجومطلق درباره اتفاقات سال گذشته اظهار داشت: سال گذشته از نظر فوتبالی و برخی مسائل دیگر خوب بود اما فضا به شکلی نامرتب است که نمی‌توان واقعا دلخوش بود. سرمربیگری در استقلال برای من ریسک نبود، من برای تیمم این کار را کردم، شرایط بسیار سخت بود و همه از وضعیت اطلاع داشتند. هیچ کسی در آن زمان این کار را انجام نمی‌داد اما من قبول کردم به استقلال کمک کنم.

 

او درباره تیمی که در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در اختیار داشت، گفت: ما آنجا دو مشکل داشتیم،‌ یک اینکه تیم‌ما بعد از بازی جام حذفی متلاشی شد و از نظر روحی روانی لطمه خوردیم. بحث تمدید قرارداد بازیکنان هم مزید بر علت شد که تمرکز تیم بهم بریزد. تا روز آخر که می‌خواستیم به قطر برویم چندین بازیکن را در اختیار نداشتیم. حتی زمانیکه به قطر هم رفتیم 13-14 بازی ویزا نداشتند و این مشکلاتی بود که ما داشتیم اما خوب بازی کردیم و نتیجه خوبی هم کسب کردیم.

 

او ادامه داد: تا قبل از آن همه می‌گفتند که آبروریزی می‌شود و استقلال شکست می‌خورد اما از مرحله گروهی صعود کردیم و در آن بازی هم با تمام مشکلاتی که مانند محرومیت میلیچ و مصدومیت وریا در کنار خستگی بازیکنان و همینطور پنجره بسته نمی‌شد نتیجه‌ای بهتر از آن گرفت. شما ببینید پرسپولیس همان زمان به اندازه دو تیم بازیکن داشت و در جریان مسابقات بازیکنان را جابجا می‌کردند که از فشار خارج می‌شدند اما شرایط برای ما خیلی سخت بود.

 

شرایط الان استقلال را پیگیری می کنید؟ نامجومطلق پاسخ داد: بله، چرا که نه. فرهاد مجیدی ازنظرم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم بود. امیدوارم که موفق باشد و بهترین نتایج را کسب کند. من هر کمکی که به عنوان یک استقلالی از دستم بربیاید به باشگاه می‌کنم و برای من تفاوتی ندارد که چه کسی سرمربی باشد. وظیفه ما به عنوان پیشکسوت است که از سرمربی تیم‌مان حمایت کنیم.

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۶