به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۰۳۱
تعداد بازدید: ۱۱۲۹
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
آل کثیر در ترکیب پرسپولیس

همه می خواهند عیسی بخندد

مهاجم جنوبی سرخپوشان این روزها در تمرین بسیار جدی است و اصلا نمی خندد و شاید به همین دلیل است که یحیی تصمیم گرفته تا در بازی برابر گوا از او در کنار مغانلو استفاده کند.

به گزارش میدان،ستاره فصل گذشته لیگ قهرمانان تا پیش از بازی نیمه نهایی تصور نمی کرد که روزهای سختی در انتظارش باشد.عیسی آل کثیر که فصل گذشته در آخرین لحظه به پرسپولیس پیوسته بود در ترکیب این تیم بسیار درخشان ظاهر شد و به خصوص در دیدار برابر السد با ضربه سر دیدنی خود در دقایق پایانی زمینه ساز صعود تیمش شد.

 

عیسی با این وجود به خاطر شادی گل جنجالی اش 6ماه محروم شد تا دیدار فینال را از دست بدهد.با این حال مهاجم پرسپولیس در مدت 6ماه تلاش کرد تا امادگی بدنی خود را حفظ کند هرچند که در پایان محرومیت خود مشخص بود که از لحاظ تیمی هنوز شرایط خوبی ندارد.

 

دیدار برابر نساجی فرصت بسیار خوبی بود تا این بازیکن بتواند یکبار دیگر طعم گلزنی را بچشد. با این حال با شروع لیگ قهرمانان عیسی با وجود دقایق اندک حضورش در زمین هنوز نتوانسته گلزنی کند این در حالی است که مغانلو طلسم گلزنی خود را شکسته است.مهاجم جنوبی سرخپوشان این روزها در تمرین بسیار جدی است و اصلا نمی خندد و شاید به همین دلیل است که یحیی تصمیم گرفته تا در بازی برابر گوا از او در کنار مغانلو استفاده کند.به خصوص اینکه این دیدار فرصت بسیار خوبی است تا پرسپولیس اختلاف خود را با سایر تیم ها بیشتر کند و رکورد 100در صد پیروزی در  دور رفت را بدست بیاورد .

 

حالا باید دید عیسی ال کثیر در بازی امشب از فرصت خود چطور استفاده خواهد کرد در نهایت این بازیکن خنده به صورتش خواهد آمد یا نه. نکته جالب توجه اینجاست که این دو بازیکن برای اولین بار در کنار هم از ابتدای بازی به میدان خواهند رفت و باید دید سرعت آل کثیر در کنار قدرت سرزنی هر دوبازیکن چقدر می تواند به کار پرسپولیس بیاید.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین