به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۸۴
۱۰۴۱
تعداد بازدید: ۹۹۹
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
تیم فوتبال گوا رقیب امشب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۴ بنیان گذاری شده و ۶ سال قدمت دارد؛ لقب آنها "گاومیش هندی" است.

به گزارش میدان، تیم فوتبال گوا رقیب بعدی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۴ بنیان گذاری شده و ۶ سال قدمت دارد؛ لقب آنها "گاومیش هندی" است.

 

نخستین سرمربی این باشگاه، مربی سرشناس برزیلی، زیکو بود و از شاخص‌ترین بازیکنان این تیم در دو فصل اول می‌توان به رابرت پیرس و لوسیو اشاره کرد. در حال حاضر نیز هدایت تیم گوا بر عهده خوان فراندو اسپانیایی است.

 

آنها سال ۲۰۲۰-۲۰۱۹ قهرمان سوپرلیگ هند شدند و با کسب این عنوان به لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند؛ نایب قهرمانی سوپر لیگ هند در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ از دیگر افتخارات این تیم است.

 

تیم گوا فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ را با ۳۱ امتیاز، ۳۱ گل زده، ۲۳ گل خورده و جایگاه چهارمی در سوپر لیگ هند به پایان رسانده است. در لیگ ۱۱ تیمی کشور هندوستان تیم "بمبئی سیتی" با ۴۰ امتیاز از ۲۰ بازی و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به "ای تی کی موهان باگان" قهرمان شد.

 

جیمز دوناچی، مدافع استرالیایی، ایوان گونزالس، مدافع اسپانیایی و خورخه اورتیز، مهاجم اسپانیایی ۳ خارجی تیم گوا در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ هستند.

 

نکته جالب درخصوص لیست آسیایی گوا خروج بهترین گلزن این تیم است؛ در حالی نام ایگو آنگولو اسپانیایی از لیست گوا خارج شد که در رقابت های این فصل از سوپر لیگ هند موفق شده بود در ۱۸ بازی ۱۴ گل برای این تیم به ثمر برساند تا نه تنها بهترین گلزن گوا بلکه بهترین گلزن سوپرلیگ باشد.

 

بعد از آنگولو که از لیست آسیایی گوا خط خورده، خورخه اورتیز با ۶ گل زده، بهترین گلزن این تیم هندی در سوپرلیگ هند بوده است.

 

گرچه شاید برخی از تیم یحیی گل‌محمدی توقع کسب نتیجه ای جز برد نداشته باشند اما نباید فراموش کرد که تیم گوا در دو دیدار گذشته خود مقابل الریان و الوحده ۲ تساوی بدون گل بدست آورده، گلی نخورده و با ۲ امتیاز بعد از پرسپولیس در جایگاه دوم گروه E قرار گرفته است.

 

مسئله دیگر این است که تیم هندی با شرایط آب و هوایی و رطوبت جزیره گوا به هیچ وجه بیگانه نیست و آنها به عنوان میزبان گروه، شرایط متفاوتی نسبت به سایر تیم ها دارند.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۵
پربحث ترین