به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۰۴۳
تعداد بازدید: ۱۰۴۹
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
مدیر اجرایی باشگاه آژاکس موضع این تیم در مورد سوپر لیگ اروپا را اعلام کرد.

به گزارش میدان و به نقل از سایت رسمی آژاکس، یوفا روز دوشنبه در حالی از فرمت جدید لیگ قهرمانان رونمایی کرد که تعدادی از باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال ایجاد تورنمنتی مجزا با نام سوپر لیگ اروپا هستند.

حال ادوین فن در سار، مدیر اجرایی باشگاه آژاکس در مورد موضع این باشگاه در مورد سوپر لیگ اروپا صحبت کرد و گفت: باشگاه آژاکس عقب نشینی و نا امیدی خود از اعلام راه اندازی سوپر لیگ اروپا را اعلام می کند. باشگاه ما حامی فرمت جدید اعلام شده لیگ قهرمانان از سوی یوفا است.

در طول دوران کاری من در اتحادیه فوتبال باشگاه ها، در جریان مذاکرات چند ساله برای راه اندازی فرمت جدید مسابقات بودم. آژاکس در گذشته با فدراسیون فوتبال هلند و سایر مقامات فوتبال برای ایجاد تغییرات در فوتبال همکاری کرده است که مثال آن کمک به تسهیل حضور در لیگ قهرمانان برای باشگاه ها بود.

فکر می کردیم با این مدل جدید لیگ قهرمانان که به مدل سوئیسی مشهور است، راه حل را پیدا کرده ایم تا باشگاه های بیشتری در یک تورنمنت بین المللی بازی کنند. به همین خاطر از رونمایی ناگهانی از سوپر لیگ اروپا از سوی چند باشگاه بزرگ ناامید شده ایم. به خصوص که دورنمای فوتبال اروپا با چنین پروژه ای به خطر می افتد.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین