به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۰۴۸
تعداد بازدید: ۱۰۳۳
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
حریف هندی امشب سرخ‌ها در دو بازی قبلی خود الوحده امارات و الریان قطر را سورپرایز کرد و بعید است مقابل پرسپولیس نیز حریف دست و پا بسته‌ای باشد.

به گزارش میدان، حریف هندی امروز سرخ‌ها در دو بازی قبلی خود الوحده امارات و الریان قطر را سورپرایز کرد و بعید است مقابل پرسپولیس نیز حریف دست و پا بسته‌ای باشد.

 

گوا در دو بازی قبلی خود با ترکیبی ثابت به میدان رفت، هر چند با توجه به محرومیت الکساندر روماریو، مقابل پرسپولیس حداقل یک تغییر در ترکیب این تیم را شاهد خواهیم بود.

 

گوا با آرایش 1-4-1-4 در دو بازی قبلی خود به میدان رفته و قابل پیش‌بینی است که امشب نیز شاهد چنین آرایشی از این تیم باشیم. بررسی نقشه حرارتی بازیکنان گوا در دو بازی اخیر نشان می‌دهد که تمامی بازیکنان این تیم تمایل به حضور در نیمه خودی دارد و دفاع چند لایه با تمامی نفرات در دستور کار این تیم خواهد بود.

 

در ترکیب اصلی این تیم، دیراج سینگ 21 ساله درون دروازه خواهد بود. بازیکنی که در دو بازی قبلی ستاره گوا بوده و موفق شده دروازه اش را بسته نگه دارد. ایوان گونزالز و جیمز دوناچی زوج خط دفاعی گوا خواهند بود تا دو خارجی ستون‌های تدافعی این تیم را تشکیل دهند.

 

سریتون فرناندز و سانسون پریرا در جناحین خط دفاعی بازی خواهند کرد و ادو بدیا هافبک اهل اسپانیا هافبک تدافعی مرکزی این تیم خواهد بود. برندون فرناندس و گلن مارتینس دو هافبک میانی گوا خواهند بود و خورخه اورتیز اسپانیایی به احتمال فراوان در سمت راست خط میانی بازی خواهد کرد تا ساویور گاما که پیشتر سابقه بازی در دفاع چپ را داشته، جانشین الکساندر روماریوی محروم در این دیدار شود

 

ایشان پاندیتا مهاجم 22 ساله هندی هم به احتمال بسیار زیاد در خط حمله این تیم به میدان خواهد رفت.

 

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین