به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۰۶۳
تعداد بازدید: ۹۰۳
چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
آبی‌پوشان شهر منچستر به‌عنوان اولین تیم انصراف رسمی خود را از حضور در رقابت‌های سوپرلیگ اروپا اعلام کردند.

به گزارش میدان، در حالی که کمتر از 48 ساعت از تشکیل رسمی سوپرلیگ اروپا می‌گذرد، تیم فوتبال منچسترسیتی به صورت رسمی انصراف خود را از شرکت در این رقابت‌ها اعلام کرد.

 

در بیانیه این باشگاه آمده است: «باشگاه منچسترسیتی اعلام می‌کند که به صورت رسمی فرآیند انصراف از برنامه‌های توسعه گروهی برای شکل‌گیری یک سوپرلیگ اروپایی را آغاز کرده است.»

 

بلافاصله پس از انتشار این بیانیه، الکساندر چفرین رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) هم بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن از تصمیم اتخاذ شده از سوی مالکان اماراتی منچسترسیتی ابراز خرسندی کرد.

 

در پیام چفرین آمده است: «خوشحالم که دوباره منچسترسیتی را در خانواده فوتبال اروپا خواهیم داشت. این باشگاه با گوش کردن به توصیه‌هایی فراوانی که درباره حضورشان در سوپرلیگ صورت گرفت و اکثر آنها هم از سوی هواداران‌شان بود، به منافع حیاتی که سیستم کنونی برگزاری رقابت‌ها به شیوه فعلی برای فوتبال اروپا دارد، پی برده‌اند. همانطور که در کنگره یوفا گفتم، اعتراف به یک اشتباه شهامت می‌خواهد، اما من هرگز شک نداشتم که آنها این توانایی و عقل سلیم برای اتخاذ تصمیم درست را دارند.»

 

در حالی که باشگاه منچسترسیتی برای اعلام انصراف از حضور در سوپرلیگ اروپا پیشقدم شده است، سایر 11 تیم حاضر در این رقابت‌ها در یک جلسه اضطراری در حال رایزنی برای حفظ سوپرلیگ یا لغو آن هستند.چلسی و منچسترسیتی جزو اولین تیم‌هایی بودند که برای اعلام انصراف دست به کار شدند و اکنون تیم آبی‌پوش شهر منچستر با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی خود تأیید کرده است که در سوپرلیگ اروپا شرکت نخواهد کرد.

 

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین