به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۱۳۷
تعداد بازدید: ۷۲۱
شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
فلورنتینو پرز در مصاحبه ای اختصاصی با AS، راجع به تمام مشکلات حول سوپرلیگ اروپا صحبت کرد.

به گزارش میدان،فلورنتینو پرز در مصاحبه ای با AS که فردا به صورت کامل منتشر خواهد شد، به برخی سوالات به صورت شفاف تری توضیح ارائه کرد.

اصلی ترین انتقادی که به سوپرلیگ وارد شده، این است که ضد لیگ های داخلی و ملی است، و یک لیگ خصوصی که هیچ باشگاهی با شایستگی های خود نمی تواند به آن وارد شود. نظر شما در این باره چیست؟

هیچ کدام درست نیست، اما مثل هر چیزی، این چیزها هم دستکاری می شوند. برنامه ما این نیست که باشگاهی را مستثنی کنیم یا برای مقابله با لیگ های داخلی طراحی نشده است.


پروژه سوپرلیگ بهترین راه حل ممکن است، و برای کمک به خروج فوتبال از این بحران ساخته شد. فوتبال شدیداً آسیب دیده چون اقتصاد نابود شده و ما باید خود را با شرایط جدید زندگی در این عصر وفق دهیم.


سوپرلیگ علیه رقابت های داخلی نیست و هدف آن این است که پول بیشتری برای تمام بخش های فوتبال در دسترس باشد. ایده ما ایجاد علاقه بیشتر برای تماشای بازی هاست. از طرفی هم فکر نمی کنم تغییراتی که یوفا اعمال کرده یک راه حل واقعی برای این مشکل باشد چون چیزی که پیشنهاد شده حتی نسبت به فرمت فعلی هم پیشرفتی نداشته است. همچنین، ما نمی توانیم تا سال 2024 صبر کنیم؛ اما در هر صورت، حتماً جایی اشتباه کرده ایم.


سعی می کنیم اوضاع را برگردانیم و ایده های خود را تقویت کنیم. شاید راه حل این باشد که 4 تیم برتر هر لیگ در آن بازی کنند. نمی دانم، اما باید کاری انجام شود چون جوانان امروزی، رده سنی 14 الی 24 سال، از فوتبال دور شده اند چون آن را نسبت به سایر سرگرمی هایی که دارند، خسته کننده می بینند. 4 میلیارد هوادار فوتبال در سراسر دنیا وجود دارد و نصف آنها هوادار 12 باشگاه حاضر در سوپرلیگ اروپا هستند. فوتبال تنها ورزش جهانی است.


آیا وضعیت اقتصادی تا این حد وخیم است، که طبق گفته شما، اوضاع خیلی جدی است و فوتبال در حال مرگ است؟

بیایید به آمارها نگاه کنیم: گزارش اخیر KPMG نشان می دهد که فقط در سه ماهه نخست شروع پاندمی در فصل قبل، 12 باشگاه حاضر در سوپرلیگ اروپا 650 میلیون یورو ضرر کرده اند. در پایان فصل جاری، با وجود ادامه پاندمی، این ضرر به 2,000 الی 2,500 میلیون یورو خواهد رسید.


باشگاه بوردوی فرانسه اخیراً به دولت واگذار شده است. ما هم یا باید به زودی کاری انجام دهیم، یا باشگاه های بیشتری زیر نظر دولت عمل خواهند کرد.


پروژه شما یک راه حل ساده ارائه می کند که باعث افزایش درآمد می شود - بالا بردن سطح بازی ها و ایجاد کردن احساسات بیشتر. این کار با احساس ناراحتی باشگاه های کوچکتر چگونه انجام خواهد شد؟

واقعیت این است که بازی های جذاب تر، سرگرم کننده تر و رقابتی تر فوتبال، پول بیشتری به همراه خواهند داشت و این پول برای همه است، نه فقط برای تعدادی محدود، چون لیگ های ملی ارزش بیشتری خواهند داشت. و ما پول بیشتری برای ایجاد همبستگی خواهیم داشت، که بخش مهمی از این پروژه است.


برخی معتقد هستند که تمام این ماجراها می تواند چه در داخل زمین چه بیرون از آن به ضرر رئال مادرید تمام شود. نظر شما چیست؟

در اروپای دموکراتیک که ما زندگی می کنیم، این چیزی است که فکر نمی کنم از ذهن کسی عبور کرده باشد.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین