به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۹۱
۱۱۵۴
تعداد بازدید: ۱۳۰۹
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
بزرگی و بردن در ژن ماست

مطهری: پرسپولیس تیم در سایه ندارد

حمید مطهری می‌گوید که تمام بازیکنان ارزشمند هستند و پرسپولیس تیم در سایه ندارد.

به گزارش میدان،حمید مطهری دستیار یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با الوحده امارات حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش گفت: سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام عزیزان. آرزوی سلامتی برای تمام مردم دنیا که درگیری بیماری کرونا هستند دارم، من جمله حمید جاسمیان عزیز اولین کاپیتان پرسپولیس.

 

وی افزود: درباره صعود باید بگویم که از انرژی هواداران که همراه همیشگی ما بودند تشکر دارم. درست است که در استادیوم حضور نداشتند اما انرژی به ما دادند و این صعود مقتدرانه را به هواداران وملت خوب ایران تقدیم می‌کنم.

 

او درباره استفاده از بازیکنان ذخیره گفت: تیم ما تیم سایه ندارد. این که بخواهیم از نفرات دیگر استفاده کنیم. تمام بازیکنان ما برایمان ارزشمند هستند و ما تیم دوم نداریم. دیدید که در مقابل گوآ باوجود تغییرات، تیم فوق العاده کار کرد. تک تک بچه ها ارزشمند هستند و ما تاکتیک های مختلف را مرور می‌کنیم. بچه ها فوق العاده تاکتیک پذیر هستند و در قالب تیم ورک، به وحدت تاکتیکی رسیده ایم و هرکسی در این پازل تاکتیکی قرار می‌گیرد، بهترین نمایش را ارائه می‌کند.

 

دستیار یحیی درباره بهتر شدن عملکرد پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و ما همیشه از مساوی و باخت بدمان می‌آید و متنفر هستیم. همیشه تلاش می‌کنیم و مبارزه گر هستیم که بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. بچه ها در نهایت تعهد کارشان را انجام می‌دهند و ما بازی با الوحده را جدی خواهیم گرفت. تمام بازی ها در لیگ قهرمانان اهمیت دارد و ما برای تمام بازی های لیگ قهرمانان برنامه داریم. این خیلی برایمان مهم است که نتیجه بازی را مال خودمان کنیم. ما عادت داریم به بزرگی و بردن و این در ژن ماست که برای هر بازی تلاش کنیم و بجنگیم.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۷
پربحث ترین