به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۱۵۸
تعداد بازدید: ۱۴۴۶
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
پیشکسوت استقلال تهران ‌می‌‌گوید آبی پوشان با برتری در دو بازی آینده می‌توانند از دور‌ گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

به گزارش میدان، ستار همدانی، پیشکسوت استقلال درباره تساوی مقابل الدحیل در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در نیمه نخست تیم بهتری نسبت به الدحیل بود و با پریسنگ و بستن فضاها حریف را تحت تاثیر قرار داد. آبی‌ها گل اول را به ثمر رساندند اما روی یک اتفاق در دقیقه پایانی نیمه اول گل مساوی را دریافت کردند. پنالتی که به سود الدحیل گرفته شد خیلی مشکوک بود و به نظر من داور در گرفتن این تصمیم اشتباه بزرگی را مرتکب شد.

 

همدانی در رابطه با اشتباهات داوری گفت: آنچه در تصاویر تلویزیونی مشهود بود وریا غفوری کوچک‌ترین برخورد عمدی با بازیکن الدحیل نداشت و حق استقلال به راحتی آب خوردن در عربستان خورده شد. در نیمه دوم با حضور مسعود ریگی، سرمربی استقلال قصد داشت فاکتور جنگندگی را در تیمش افزایش دهد و در ادامه با آمدن داریوش شجاعیان خط هافبک بهتر شد.

 

او درباره روند عملکرد تیم در این بازی هم گفت: همکاری خوب وریا غفوری و مهدی قائدی باعث شد تا گل دوم استقلال شکل بگیرد و بازیکن ریز نقش آبی‌پوشان یک بار دیگر توانایی‌های فنی‌اش را نشان داد. استقلال این توانایی را دارد در ۲ بازی آینده پیروزی مقابل تیم‌های الشرطه و الاهلی را تکرار کند تا جواز حضور در مرحله بعدی را به دست آورد.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین