به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۱۷۵
تعداد بازدید: ۶۳۲
دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف حریف اماراتی خود خواهد رفت که سرمربی سرخپوشان در این بازی یکبار دیگر از حامد لک در درون دروازه استفاده خواهد کرد.

به گزارش میدان،پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف حریف اماراتی خود خواهد رفت که سرمربی سرخپوشان در این بازی یکبار دیگر از حامد لک در درون دروازه استفاده خواهد کرد.


بعد از حضور رادو در ترکیب پرسپولیس و ثبت یک کلین شیت باز هم حامد لک درون ترکیب قرار خواهد گرفت و به دنبال این است که باز هم کلین شیت خودش را در این بازی ثبت کند.


دروازه بان سرخپوشان در دو بازی آخر خود دو گل یکسان دریافت کرد تا یحیی در بازی برگشت برابر گوا به او استراحت بدهد. نکته مهم اما اینجاست که لک در بازی رفت برابر گوا دقایقی بعد از دریافت گل اول از میزبان یک واکنش استثنایی روی تک به تک مهاجم حریف داشت که اگر آن موقعیت تبدیل به گل می شد کار پرسپولیس برای بازگشت به پیروزی بسیار سخت می شد و قطعا سرخپوشان با چالش بزرگی روبرو می شدند اما سیو فوق العاده حامد لک پرسپولیس را به اوج برد تا سرخپوشان زودتر از هر تیمی صعودش را قطعی کند.

 

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین