به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۱۸۶
تعداد بازدید: ۹۱۱
دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
شهردار گرگان به استاندار گلستان در پی شادی گرگانی ها برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر بسکتبال، نامه ای عجیب نوشت

به گزارش میدان، در شب قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در لیگ برتر، مردم این شهر فارغ از محدودیت‌ ها و جرائم کرونایی به خیابان‌ ها ریختند و تا پاسی از شب به خوشحالی پرداختند که فردای آن شب برای‌ شان پیامک جریمه رفت. حال شهردار گرگان طی اقدامی جالب به استاندار گلستان نامه زده جرائم آنهایی که محدودیت‌ های کرونایی را رعایت نکردند، بخشیده شود!


شهرداری گرگان که در مجموع سه بازی نخست مرحله نهایی، 2 بر یک از مهرام پیش بود، در بازی چهارم و در فاصله چند دهم ثانیه تا پایان، سه امتیاز از مهرام کمتر داشت و به نظر می رسید بازی پنجم باید تعیین کننده قهرمان باشد اما در همان مهلت اندک، پری پتی با یک شوت جادویی از زمین خودی به سبد مهرام، بازی را مساوی کرد و در وقت اضافه مهرام مقابل شهرداری گرگان شکست خورد تا گرگانی ها 3 بر یک پیروز شوند (فینال لیگ بسکتبال 3 از 5 است) بازر بیتر پری پتی گرگان را تا مرز انفجار برد و وقتی این تیم در وقت اضافه برنده شد، مردم یادشان رفت شهر محدودیت کرونایی دارد و به خیابان ها ریختند.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین