به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۱۹۴
تعداد بازدید: ۱۵۶۸
سه‌شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی پرسپولیس تیمش را شایسته حداقل دستیابی به یک امتیاز از جدال با الوحده امارات می داند.

به گزارش میدان،پرسپولیس در شرایطی برابر الوحده امارات شکست خورد که در نیمه دوم فرصت های خوبی از آن خود کرده بود. اتفاقی که باعث شد یحیی گل محمدی در نشست خبری تیمش را شایسته دستیابی به امتیاز از این بازی بداند.

 

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست تیمش با حضور در نشست خبری درباره عملکرد تیمش و نتیجه کسب شده در این بازی گفت: نیمه اول را بد شروع کردیم و تیم حریف به خوبی پرس می کرد و فضا را بسته بود. ما در مجموع نیمه بدی را پشت سر گذاشتیم و گردش توپ و سرعت بازی نداشتیم. در نیمه دوم بازی تقریبا یکطرفه شده بود و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما از آن استفاده نکردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. اگر از موقعیت ها حداقل استفاده را می کردیم نتیجه غیر از این بود و بازی حداقل می توانست مساوی شود. به الوحده تبریک می گویم و آنها با انرژی خوبی بازی کردند و مخصوصا در نیمه اول پر انرژی ظاهر شدند. در نیمه دوم اما متفاوت بود و ما بازی خوبی انجام دادیم و لیاقت ما حداقل زدن یک گل بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

 

وی در واکنش به اینکه آیا تیمش تمرکز لازم را در این بازی نداشته یا حریف موفق عمل کرده گفت: الوحده واقعا تیم منسجمی است و دفاع تیمی خوبی داشت و امروز هم به خاطر شروع بدی که داشتیم تنبیه شدیم و نتوانستیم بازی را در کنترل خودمان در بیاوریم. موقعیت برای گلزنی داشتیم اما این اتفاق نیفتاد.

 
ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین