به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۲۱۰
تعداد بازدید: ۵۶۸
سه‌شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
کریستیانو رونالدو، دوران حضور خود در یوونتوس را تمام شده می بیند.

به گزارش میدان، اوضاع برای کریستیانو رونالدو در سومین فصل همکاری با یوونتوس نیز مطابق انتظار پیش نمی رود. ناکامی آنها این بار فقط به لیگ قهرمانان اروپا محدود نمی شود بلکه یوونتوس پس از 9 سال در آستانه از دست دادن اسکودتو است. در این شرایط انتقادات از کریستیانو رونالدو در یوونتوس به اوج خود رسیده است و حتی هواداران بیانکونری نیز خواهان جدایی او هستند.

 

 کریستیانو رونالدو به پایان راه خود در یوونتوس رسیده و نسبت به خروج از تورین مصمم است. یوونتوس با پیرلو یا بدون پیرلو، با سهمیه لیگ قهرمانان اروپا یا بدون سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دیگر تفاوتی برای ستاره پرتغالی ندارد. رونالدو در مقایسه با فصول درخشان خود در رئال مادرید، 3 فصل ناموفق را در یوونتوس سپری کرد و اکنون دیگر شرایط برای ادامه همکاری او با یوونتوس مهیا نیست. طی هفته های اخیر نام منچستریونایتد در رابطه با رونالدو مطرح شد اما پاری سن ژرمن، گزینه اصلی ستاره پرتغالی است.

 

رونالدو در سال های پایانی دوران حرفه ای خود می خواهد در تیمی باشد که برای قهرمانی در چمپیونزلیگ رقابت می کند و می تواند شانس فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا را به او بدهد. از نظر او، پاری سن ژرمن بهترین گزینه برای رسیدن به این مهم است.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین