به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۲۲۴
تعداد بازدید: ۶۸
چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با تأکید بر عادلانه بودن نتیجه بازی تیمش مقابل چلسی گفت که به کسب نتیجه لازم برای صعود در خانه حریف امیدوار است.

به گزارش میدان،تیم فوتبال رئال مادرید در مصاف رفت خود با چلسی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به تساوی یک - یک خانگی بسنده کرد. این نتیجه در حالی به ثبت رسید که کهکشانی‌ها بازی را بسیار ضعیف شروع کردند و در دقیقه 14 هم دروازه‌شان باز شد. اما حرکت انفرادی زیبای کریم بنزما مانع از شکست تیم میزبان شد.

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در پایان بازی گفت: ما در نیمه دوم خیلی بهتر و منظم‌تر بازی کردیم. حریف هم در نیمه اول بازی را قوی شروع کرد و بسیار سریع توپ را به گردش درمی‌آورد. پس به نظر من تساوی نتیجه‌ای عادلانه‌ برای این بازی بود.

زیدان درباره دلیل شروع ضعیف تیمش در نیمه اول اظهار داشت: می‌خواستیم حریف را از خط حمله پرس کنیم، با یارگیری نفر به نفر، اما خب زمانی که روند بازی مطابق خواسته شما پیش نمی‌رود، اوضاع سخت می‌شود. این وضعیت ادامه پیدا کرد تا زمانی که گل تساوی را زدیم. بعد از آن بازی را بهتر کنترل کردیم. ما هنوز شانس داریم و به بازی برگشت امیدواریم. در کل از آنچه امشب به دست آوردیم و کارهایی که انجام دادیم هم راضی‌ام.

زیزو در پاسخ به این سؤال که برای بازی در لندن چه تغییراتی را در تیمش لحاظ خواهد کرد، گفت: زمانی که برای بازی آماده می‌شدیم می‌دانستیم چلسی تیمی است که در نیمه زمین حریف بسیار خوب بازی می‌کند. آنها تیمی بسیار قوی و جنگنده هستند و چندین بازی متوالی بود که خارج از خانه گلی دریافت نمی‌کردند. این نکته‌ای است که باید به آن توجه داشت. حضور چلسی در این مرحله از لیگ قهرمانان تصادفی نیست.

سرمربی فرانسوی رئالی‌ها از پاسخ به این سؤال که هنگام خارج کردن کریم بنزما از زمین بازی به او چه گفت، خودداری و عنوان کرد: این یک حرف خصوصی بین من و او بود. پس این یک مسئله کاملاً شخصی است. البته محتوای حرف‌مان محبت‌آمیز و خوب بود.

زیدان در پایان با تمجید از عملکرد مدافع تیمش ادر میلیتائو، تأکید کرد: او بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت اما نه فقط او بلکه همه بازیکنانم اینگونه بودند. شروع‌مان خوب نبود، اما به مرور بهتر شدیم. من از تمام بازیکنانم راضی‌ام.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین