به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۲۴۰
تعداد بازدید: ۲۱
پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی اسپانیایی سیتیزن ها از عملکرد نیمه دوم تیمش در پارک دو پرنس رضایت کامل دارد.

به گزارش میدان،سیتیزن ها با وجود عقب افتادن از حریف با گل دقیقه ۱۵ مارکینیوش، در نیمه دوم با گل های کوین دی بروین و ریاض محرز ورق را برگرداندند و در نهایت به عنوان تیم برنده زمین بازی را ترک کردند.

گواردیولا در مصاحبه پس از بازی گفته است: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، گل خوردیم و پس از آن تحت فشار بودیم. نیمه دوم از هر نظر عالی بود. ما در خانه حریف دو گل زدیم که اهمیت بسیاری زیادی دارد ولی ظرف شش روز، کار سختی پیش رو داریم. وقتی بازی ۱-۰ شد، ما در نقاط خوبی صاحب توپ نشدیم. این باشگاه در این مراحل این مسابقات تجربه زیادی ندارد. تمام چیزی که من می خواهم این است که در دیدار برگشت خودمان باشیم. ما در بازی کردن به سبک مشخصی خوب هستیم و نمی توانیم طور دیگری بازی کنیم.


گواردیولا همچنین گفت:گاهی برای این که خودتان باشید و با آرامش کار کنید، به مقداری فرصت نیاز دارید. (در نیمه دوم) کمی از حیث نحوه پرس کردن حریف تغییراتی ایجاد کردیم. بازی کردن مقابل نیمار، ام باپه و دی ماریا آسان نیست. من خیلی از عملکرد تیم رضایت دارم. هنوز ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است که در آن امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین