به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۲۴۷
تعداد بازدید: ۶۷
پنجشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس فدراسیون کشتی درحضور رئیس مجلس خواست که بودجه فدراسیون کشتی به سال ۱۴۰۱ ارجاع داده نشود.

به گزارش میدان،خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده امروز (پنجشنبه) افتتاح شد. در این مراسم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و همینطور معاونان وزیر ورزش حضور داشتند.

رئیس مجلس  و وزیر ورزش در ابتدای حضور خود بازدیدی از خانه کشتی شهید صدرزاده داشتند. در پایان مراسم هم آنها دقایقی با خانواده شهید مدافع حرم گفت‌وگو کردند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: ما چهار زیرساخت اصلی داشتیم که همه آنها برای 25 تا 30 سال آینده بازسازی شد. هر چیزی که به کشتی‌گیر انگیزه می‌دهد در این سالن وجود دارد.

وی خطاب به قالیباف عنوان کرد: در قدیم به خاطر بودجه مترو یا بافت فرسوده باید به مجلس می‌رفتیم و لابی می‌کردیم، شما می‌دانید که شرایط سخت بود، حالا شما آن طرف میز هستید و این اتفاقات هنوز وجود دارد. من در کشتی به خیلی چیزها متهم شدم، اگر اعتراض می‌کنم از روی نفس نیست. من اینجا آمدم که کشتی رشد کند.

رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: ما 51 فدراسیون داریم که در مضیقه  هستند، چرا که چانه ورزش را کوچک گرفته‌اند. ما با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک جلسات مختلفی برگزار می‌کنیم اما بودجه محدود است. شما با فدراسیون‌ها جلسه بگذارید، کشتی، تکواندو، کاراته، وزنه‌برداری و رشته‌های دیگر مشکل دارند. کشتی مانند فرش، خاویار، نفت و انرژی هسته‌ای بومی است و از دوره هخامنشیان قدمت دارد. خواهش ما این است برنامه ویژه داشته باشید و آن را به 1401 ارجاع ندهید.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین