به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۳۰۹
تعداد بازدید: ۱۹۵
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
مدیر ورزشی باشگاه دورتموند تایید کرد که جیدون سانچو می تواند تحت شرایطی خاص از این باشگاه جدا شود.

به گزارش میدان، در حال حاضر جیدون سانچو و ارلینگ هالند دو ستاره آینده دار زنبورها به شمار می آیند و با توجه به شرایط ناامیدکننده این فصل دورتموند و احتمال عدم کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان و همچنین تمایل باشگاه های بزرگ به جذب این دو، جدایی آنها از دورتموند بسیار محتمل به نظر می رسد.


میشائیل تسورک تایید کرد که جیدون سانچو، ستاره جوان تیم دورتموند طی توافق غیر رسمی که با باشگاه کرده است، می تواند طی شرایطی خاص از این تیم جدا شود.


تسورک در گفتگویی در این باره گفت:سال گذشته توافقی غیر رسمی با جیدون داشتیم تا اگر شرایطی خاص پیش آمد بتواند از تیم جدا شود. با این حال باید بگویم در مورد هالند چنین توافقی وجود ندارد.


تسورک همچنین تاید کرد که این توافق در تابستان سال گذشته که منچستریونایتد به شدت به دنبال سانچو بود، در آستانه فعال شدن بوده است:شرایطی به وجود آمده بود که ممکن بود توافق ما اجرایی شود. با این وجود شرایط لازم به وجود نیامد.


دورتموند شب گذشته توانست با حضور سانچو در ترکیب خود با پیروزی در دیدار نیمه نهایی جام حذفی آلمان به فینال مسابقات راه پیدا کند. در حال حاضر به نظر می رسد تمرکز سانچو به جای جدایی از دورتموند بیشتر روی داشتن نمایشی خوب و دعوت شدن به تیم ملی برای حضور در مسابقات یورو باشد.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین