به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵

به گزارش میدان، قراردادهای سازمان لیگ با سه شرکت فناپ، ایران نوین و امین سیمای کیش در سال‌های گذشته، مطالبات 100 میلیارد تومانی برای فوتبال ایران به همراه داشت. شکایت از این شرکت‌ها انجام شد و بنا به ادعای صادق درودگر، رییس پیشین سازمان اقتصادی فوتبال رأی قطعی این سه پرونده مبنی بر پرداخت مبلغ 100 میلیارد تومان به فوتبال ایران صادر شده است.


گرچه برخی مسوولان در فدراسیون فوتبال به خبرنگار میدان گفته‌اند که این تنها رأی بدوی صادر شده درباره این سه پرونده است و احتمال دارد این رأی در مراحل تجدیدنظر با تغییراتی همراه شود اما درودگر به خبرنگار میدان می‌گوید: «رأی قطعی درباره این سه پرونده صادر شده است و فقط باید اجرایی شود.»


با توجه به صدور رأی این سه پرونده، چه مدت زمانی طول می‌کشد تا این مبلغ به دست سازمان لیگ برسد؟ صادق درودگر در پاسخ به این سوال تأکید می‌کند: «اگر مسوولان حقوقی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری نکنند شاید این مبلغ تا 100 سال دیگر هم به فوتبال نرسد. لازم است که برای اجرای این حکم پیگیری‌های لازم انجام شود.»


درودگر درباره مراحلی که در مسیر شکایت از این سه شرکت طی کرده می‌گوید: «معمولاً رسم بر این است که در چنین دعواهای حقوقی بخشی از مبلغ را تخفیف می‌دهند تا بقیه آن وصول شود. اما ما در این سه پرونده هیچ تخفیفی ندادیم و توانستیم کل پول را بگیریم.»


این مبلغ حق باشگاه‌هاست که در زمان خود به دست آن‌ها نرسیده است. علی‌رغم این تأخیر اما همچنان تقسیم آن بین باشگاه‌ها می‌تواند بخش قابل توجهی از مشکلات باشگاه‌های ورشکسته را حل کند.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین