به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۳۴۴
تعداد بازدید: ۴۳۴
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران بامداد امروز به همراه ملی پوش وزن ۸۷ کیلوگرم ایران راهی بلغارستان شدند.

به گزارش میدان، کشتی فرنگی ایران تاکنون ۵ سهمیه المپیک را کسب کرده و محمد بنا برای حضور با ترکیب کامل در این بازی‌ها نیاز به یک سهمیه دیگر دارد. در همین راستا او نگاه ویژه‌ای به آخرین مرحله از مسابقات گزینشی المپیک دارد و باید گزینه وزن ۸۷ کیلوگرم خود را برای رسیدن به تنها سهمیه باقی مانده راهی میدان کند.

 

رقابت‌های گزینشی المپیک در سطح جهان به عنوان آخرین مرحله از مسابقات انتخابی المپیک طی روزهای ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود که نفرات راه یافته به فینال این رقابت‌ها، سهمیه المپیک را بدست می‌آورند.

 

بر این اساس تیم چهار نفره کشتی فرنگی ایران برای حضور در این پیکارها صبح امروز راهی کشور بلغارستان شد. بدین ترتیب محمد بنا و حبیب الله اخلاقی به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی و همچنین حمید سوریان به عنوان سرپرست، ناصر علیزاده را به عنوان ملی پوش وزن ۸۷ کیلوگرم در این پیکارها همراهی می‌کنند.

 

ضمن اینکه محمد مصلایی پور و نیما صادقی هم به عنوان داوران درجه S۱ یا المپیکی کشتی کشورمان نیز به همراه تیم کشتی فرنگی ایران راهی صوفیه شدند.

 

گفتنی است پنج سهمیه کشتی فرنگی ایران برای حضور در المپیک پیش از توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان در اوزان ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم و همچنین محمدرضا گرایی و محمدهادی ساروی در اوزان ۶۷ و ۹۷ کیلوگرم در مسابقات گزینشی ۲۰۲۱ قزاقستان بدست آمده است.

 

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین