به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۳۹۲
تعداد بازدید: ۳۷۵
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
دارنده مدال برنز جهان در کشتی آزاد گفت: فدراسیون توضیح دهد چرا برای المپیک انتخابی برگزار نکرد.

به گزارش میدان، پرویز هادی در خصوص اظهاراتی که در توسط علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در یک برنامه زنده تلویزیونی مطرح شده، اظهار داشت: هدف من احقاق حقوق همه کشتی‌گیران بود و فقط در مورد خودم صحبت نکردم، در مورد کشتی‌گیرانی صحبت کردم که در این محدودیت‌های کرونایی مجبور بودند در فضای باز تمرین کنند، به امید روزی که در مسابقات حضور داشته و مزد زحمات خود را بگیرند.


دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در وزن ۱۲۵ کیلو افزود: نگاه سلیقه‌ای عدالت را زیر پا می‌گذارد. عزیزان توضیح دهند چرا برای المپیک انتخابی نگذاشتند و یا برای جام تختی ورزشکاران چطور انتخاب شدند؟

هادی خاطرنشان کرد: نکته دیگر اینکه بعد از مصاحبه من رئیس فدراسیون کشتی در یک برنامه صرفاً سفارشی از ادبیاتی استفاده کرد که در شأن کشتی نبود. در کشتی اخلاق، فروتنی و ... سرلوحه بوده است. فدراسیونی که خودش باید الگو باشد به جایگاه یک قهرمان که سال‌ها برای اهتزاز پرچم تلاش کرده به راحتی توهین می‌کند و مجری رسانه ملی هم آن را مورد تایید قرار می‌دهد.

ملی‌پوش کشتی آزاد در ادامه صحبت‌های خود درباره دعوت شدن به اردو، یادآور شد: یکی از مربیان مصاحبه کرده که پرویز هادی به تیم ملی دعوت شده اما نیامده است، اگر مستنداتی وجود دارد که من به اردو دعوت شدم و نرفتم ارائه کنند. من هیچ وقت در شش هفت ماه گذشته به اردو دعوت نشدم.

وی ادامه داد: به رسم پهلوانی نمی‌خواهم جواب رئیس فدراسیون را با اصطلاحاتی که خودش به کاربرد بدهم، چون شخصیت من اینگونه نیست. وقتی به یک قهرمان ملی توهین می شود یعنی به همه مدال‌آوران و پیشکسوتان توهین شده است. تا زمانی که در مدیریت این افراد، تفکرات پوچ و اصطلاحات غیر مودبانه حاکم باشد ترجیح می‌دهم در زادگاه خودم تمرین کنم و پا در تشک مسابقه نگذارم.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین