به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۸۶
۱۳۹۹
تعداد بازدید: ۲۸۵
سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در آستانه تشکیل اردوهای تیم ملی گفت: هدف از تشکیل تیم ملی در این مدت کوتاه قطعاً قهرمانی نیست.

به گزارش میدان، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان گفت: هدف از تشکیل تیم ملی در این مدت کوتاه قطعاً قهرمانی نیست، موفقیت برای ما این است که فاصله‌مان را با تیم‌های رده دوم آسیا کم کنیم.

 

وی افزود: تیم ملی در مصاف با تیم‌هایی مثل تایلند ویتنام و میانمار همیشه مشکل داشته است و از لحاظ تاکتیکی و بدنی آن تیم‌ها خیلی جلوتر هستند ما باید اول فاصله‌مان را کم و نتایج خوبی برابر این تیم‌ها کسب کنیم.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان با اشاره به اهداف بلندمدت شاگردانش، اظهار داشت: در اهداف بلندمدت امیدواریم بتوانیم خودمان را در سال‌های آینده به سطح اول فوتبال آسیا نزدیک کنیم.

 

وی درباره اردوهای تیم ملی گفت: اردوی نخست تیم ملی فوتبال از فردا آغاز می‌شود و از آنجایی که تا آغاز مسابقات بلاروس کمتر از یک ماه زمان داریم، دو اردوی انتخابی و یک اردوی سه چهار روزی تا نزدیک به اعزام برگزار خواهیم کرد.

 

ایراندوست با بیان این مطلب که بهترین بازیکنان را از طریق مربیان به اردو دعوت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسابقات لیگ‌ تمام شده و بازی‌ها هیچ جایی پخش نشده است تا بتوانیم بازیکنان را ببینیم و انتخاب کنیم به این جمع‌بندی رسیدیم که به مربیان باشگاه‌ها بگوییم نفرات برتر را به‌ترتیب اولویت به ما معرفی کنند.

 

وی ادامه داد: از آن لیستی که مربیان باشگاه‌ها فرستادند توانستیم 60 نفر را انتخاب کنیم که 30 نفر در اردوی نخست و بقیه در اردوهای بعدی دعوت شده‌اند و عملکردشان را ارزیابی می‌کنیم تا در نهایت بهترین‌ها را انتخاب و برای مقدماتی جام ملت‌های آسیا که شهریور ماه برگزار می‌شود، اعزام کنیم.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۵
پربحث ترین