به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۱۰۲
۱۴۰۵
تعداد بازدید: ۷۱۲
سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی پرسپولیس با مشکلات جدیدی روبرو است و آن هم مصدومیت ۳بازیکن کلیدی این تیم است و ذهن یحیی را برای انتخاب ترکیب حسابی مشغول خود کرده است.

به گزارش میدان،پرسپولیس بعد از تساوی در اصفهان مقابل سپاهان حالا باید روز جمعه در داربی به میدان برود .کسب یک امتیاز در بازی سپاهان حساسیت داربی را بسیار زیاد کرده است .از طرفی پرسپولیس برای رسیدن به صدر جدول باید در این بازی حتما پیروز شود و استقلال هم برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز شدیدی به این ۳امتیاز دارد.
در چنین شرایطی اما سرمربی پرسپولیس با مشکلات جدیدی روبرو است و آن هم مصدومیت ۳بازیکن کلیدی این تیم است و ذهن یحیی را برای انتخاب ترکیب حسابی مشغول خود کرده است.

کنعانی بزرگترین علامت سوال یحیی


مدافع ملی پوش پرسپولیس در اواخر بازی با سپاهان با آسیب دیدگی مچ پا روبرو شد و حالا باید دید تا پیش از داربی چه وضعیتی خواهد داشت.در صورت نرسیدن این بازیکن احتمالا فرجی جایگزین او خواهد شد هرچند که با توجه به عدم تجربه این بازیکن در داربی ترجیح یحیی این است که کنعانی در داربی بازی کند.

کتف نعمتی، شیری را فیکس می کند؟


با توجه به آسیب دیدگی سیامک نعمتی به طور قطع مهدی شیری در دفاع راست بازی خواهد کرد هرچند که ترجیح یحیی این است که سیامک به این بازی برسد. این در شرایطی است که باید دید جواب mri این بازیکن چه خواهد بود.

امیری به پست خود بر می گردد؟


در سمت راست خط دفاعی احتمالا دوباره سعید آقایی به بازی گرفته خواهد شد تا امیری به پست اصلی خود باز گردد. امیری در نبود آقایی در این مدت در دفاع چپ به میدان رفت و بازیهای خوبی هم انجام داد .در بازی برابر سپاهان البته یحیی ترجیح داد از امیری استفاده کند اما در داربی احتمالا آقایی بازی خواهد کرد.

کمال بیرون رفتنی نیست


در خط هافبک دفاعی به احتمال زیاد زوج کمال و نوراللهی بازی خواهند کرد.کمال این روزها در اوج خود قرار دارد و بهترین بازیکن دیدار برابر سپاهان بود و قطعا در داربی زوج احمد را تشکیل خواهد داد.

وحید جای امید و عیسی؟


با مصدومیت امید عالیشاه از ناحیه زانو احتمالا حضور این بازیکن در داربی چیزی نزدیک به صفر است و بعید است او به این مسابقه برسد. این در حالی است که به نظر می رسد یحیی همچنان قصد دارد تا از یک هافبک در خط حمله استفاده کند و احتمالا وحید امیری در خط حمله زوج مغانلو را تشکیل خواهد داد.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۴۵
پربحث ترین