به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۴۲۰
تعداد بازدید: ۵۵۶
چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

به گزارش میدان، پایان رافت پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط سرخپوشان گفت:پرسپولیس این روزها بهترین تیم ایران است و هیچ تیمی به اندازه آنها با کیفیت نیست و همه بازیکنان در اوج خودشان قرار دارند .


وی در خصوص بازی با سپاهان گفت:به نظرم پرسپولیس یک سر و گردن از حریفش بهتر بود و حتی می توانست با اختلاف پیروز شود اما بعد از دقیقه ۷۰به خاطر خستگی لیگ قهرمانان بازیکنان عقب کشیدند و به همین خاطر سپاهان به گل رسید و آنها باید خیلی از این تساوی خوشحال باشند.

 

رأفت در خصوص حواشی پایان بازی اظهار داشت:فکر نمی کنم اتفاق خاصی رخ داده باشد که آنقدر آن را بزرگ کرده اند. این مسائل در فوتبال طبیعی است و زمان ما هم وجود داشت.


وی در خصوص داربی گفت:پرسپولیس اگر خودش باشد داربی را قطعا می برد .بچه ها اگر در داربی برنده شوند ۸۰درصد قهرمانی را رفته اند و در بازی های بعدی راحت تر بازی می کنند.


پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد خط حمله سرخپوشان گفت:خط هجومی پرسپولیس فوق العاده است و از طرفی به نظر من در حال حاضر شهریار مغانلو آماده ترین مهاجم لیگ ایران است و کیفیت بسیار بالایی دارد و فکر می کنم در داربی ستاره میدان باشد.

 

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین