به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۴۴۱
تعداد بازدید: ۱۹۵۳
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
راجر فدرر ستاره تنیس جهان از بلاتکلیفی برای برگزاری المپیک انتقاد کرد.

به گزارش میدان، راجر فدرر ستاره تنیس جهان از برگزارکنندگان بازی‌های المپیک خواست تا به بلاتکلیفی در مورد بازی‌های توکیو پایان دهند این در حالی است که دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم گفت که هنوز هم در فکر رقابت در این بازی‌هاست.


در حالی که قرار است المپیک از اول مرداد آغاز شود اما ژاپن که با افزایش ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، تا پایان ماه جاری میلادی وضعیت اضطراری در پایتخت این کشور و ۳ منطقه را تمدید کرده است.


راجر فدرر درباره شرایط موجود، گفت: واقعا نمی‌دانم چه فکری کنم؛ بین ۲ مسئله قرار گرفته‌ام. من دوست دارن در المپیک شرکت کنم و برای سوئیس مدال بگیرم چرا که این باعث افتخار من است اما از طرفی اگر این اتفاق نیفتد من نخستین کسی هستم که متوجه می‌شوم.


وی افزود: ورزشکاران باید بدانند المپیک برگزار می‌شود یا خیر تا تصمیم لازم را بگیرند. در حال حاضر تصور می‌کنیم که این اتفاق خواهد افتاد و المپیک برگزار می‌شود. ما می‌دانیم که این یک وضعیت سیال است و همچنین می‌توانید به عنوان یک ورزشکار تصمیم بگیرید که می‌خواهید بروید. اگر احساس می‌کنید مقاومت زیادی وجود دارد، شاید بهتر باشد که نروید. واقعا نمی‌دانم.


دادخواست آنلاین در مخالفت با المپیک به امضای ۳۵۰ هزار نفر در جهان رسیده است. پیش از این هم رافائل نادال و سرنا ویلیامز دیگر تنیسورهای مطرح جهان عدم اطمینان خود را از حضور در المپیک مطرح کرده بودند.

 

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین