به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۴۵۷
تعداد بازدید: ۶۵۴
يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
۴ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بعد از اتمام مرحله گروهی این مسابقات به نظر با خستگی در لیگ برتر ایران حاضر شدند.

به گزارش میدان، ۴ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بعد از اتمام مرحله گروهی این مسابقات به نظر با خستگی در لیگ برتر ایران حاضر شدند.

 

بعد از انجام مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ از میان چهار تیم ایرانی حاضر در این مسابقات تنها فولاد خوزستان در عین شایستگی حذف شد و سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور به یک هشتم نهایی راه یافتند.

 

نکته جالب اما روند نتیجه گیری ۴ تیم ایرانی حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمان آسیا بعد از بازگشت و حضور در لیگ برتر بوده است؛ تمامی ۴ تیم نامبرده بعد از بازگشت در ۲ دیدار لیگ به میدان رفته اند.

 

پرسپولیس با کسب یک برد، یک تساوی و ۴ امتیاز موفق ترین نماینده ایران در آسیا بعد از بازگشت به لیگ برتر بوده و استقلال با ۲ باخت، ضعیف ترین عملکرد را داشته است.


تنها نماینده حذف شده کشورمان یعنی تیم شایسته فولاد خوزستان بعد از بازگشت به ایران یک برد و یک باخت داشته و شاگردان رسول خطیبی در تیم تراکتور نیز با ثبت ۲ تساوی، ۲ امتیاز کسب کرده اند.

 

هیچ یک از چهار نماینده کشورمان بعد از بازگشت به ایران و اتمام مرحله گروهی ۶ امتیاز کامل ۲ بازی در لیگ ایران را کسب نکرده اند که مهمترین دلیل آن می تواند خستگی بعد از حضور در مسابقات پرفشار آسیایی باشد.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین