به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۴۶۵
تعداد بازدید: ۵۹۴
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
باشگاه سانتاکلارای پرتغال اعلام کرد که حاضر نیست رضایت نامه قرضی برای مغانلو صادر کند.

به گزارش میدان،شهریار مغانلو مهاجم تیم پرسپولیس در نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل و با قراردادی قرضی به مدت نیم‌فصل به جمع سرخپوشان پیوست. این بازیکن با عملکرد خوبی که در این مدت از خود نشان داده است، کادر فنی و مدیران باشگاه پرسپولیس را متقاعد کرده تا مذاکرات خود با باشگاه سانتاکلارای پرتغال را برای حفظ این بازیکن آغاز کنند.

 

مغانلو دو فصل دیگر با باشگاه سانتاکلارای پرتغال قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرتغالی خواستار شرایط رضایت نامه مغانلو شده است.

 

نکته مهم اینجاست که باشگاه سانتاکلارای پرتغال گویا به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که با توجه به عملکرد این بازیکن در طول مدت حضورش در این باشگاه دیگر حاضر نیست قرارداد این بازیکن را به صورت قرضی تمدید کنند و تنها به فکر فروش قطعی این بازیکن هستند و باشگاه پرسپولیس اگر این بازیکن را می خواهد باید پول رضایت نامه او را بپردازد.


از قرارداد این بازیکن با باشگاه پرتغالی 2فصل دیگر باقی مانده و سرخپوشان برای پرداخت رضایت نامه دائمی او باید مبلغ سنگینی را پرداخت کنند و باید دید باشگاه سانتاکلارای چقدر حاضر است به پرسپولیس تخفیف بدهد.

 

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین