به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۴۹۲
تعداد بازدید: ۸۰
شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۰
ژاپنی‌ها با لغو المپیک میلیارد‌ها دلار ضرر خواهند کرد.

به گزارش میدان، با نزدیک شدن به افتتاحیه بازی‌های المپیک توکیو، حال و هوای ژاپن از انتظار روحیه شاد به شک و تردید شدید تبدیل شده است.

 

دولت ژاپن در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا در منطقه توکیو، درخواست‌هایی برای لغو این رویداد عظیم ورزشی داشته اما تاکنون موضع خود را حفظ کرده و اصرار دارد با تدابیری که برای محافظت از هزاران ورزشکار در نظر گرفته شده، المپیک در ایمنی کامل برگزار می‌شود.

 

قرار بود المپیک مردادماه سال گذشته برگزار شود اما به دلیل بحران کرونا در فاصله ۵ ماه مانده، بازی‌ها یکسال به تعویق افتاد. سابقه لغو بازی‌های المپیک در طول تاریخ وجود دارد اما ژاپن نمی‌خواهد از او به عنوان میزبان چهارمین بازی لغو شده یاد شود.

 

با وجود شرایط اضطراری در توکیو و چند استان دیگر، دولت ژاپن اصرار به برگزاری المپیک دارد که دلایل آنها قانع کننده به نظر می‌رسد. کمیته برگزاری بازی‌های توکیو ۱۲.۶ میلیارد برای المپیک هزینه کرده و تعویق یکساله ۲.۸ میلیارد دلار به هزینه‌ها اضافه کرده است.

 

بر اساس برآورد دیگر، دولت ژاپن و شرکت‌های خصوصی درگیر میزبانی این بازی‌ها در صورت لغو کامل این رویداد، 41 میلیارد دلار را از دست می‌دهند.

 

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین