به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۹۱
۱۵۲۳
تعداد بازدید: ۱۰۹
سه‌شنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۰
مدیرعامل باشگاه استقلال به رد شدن شکایت این باشگاه از مهاجم پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش میدان، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره برد آبی‌پوشان در بازی شب گذشته مقابل صنعت نفت آبادان و حواشی داوری این بازی گفت:واقعا از این موضوع و اشتباهات داوری که درباره تیم ما رخ داد ناراحتیم و تعجب کرده‌ایم که چرا اشتباهات داوری بیشتر متوجه استقلال است.

 

وی با اشاره به اشتباهات تیم داوری این بازی علیه آبی‌پوشان گفت: یک پنالتی مسلم استقلال سوخت یک گل سالم ما مردود شد و واقعا باید فدراسیون یک فکر اساسی برای داوری مسابقات اتخاذ کند، نمی‌شود که برخی تیم‌ها از داوری سود ببرند و برخی هم مانند ما متضرر شوند.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال با جمله‌ای عجیب به موضوع اشتباهات داوری علیه باشگاه خود پرداخت و گفت: به نظر می‌رسد وقتی ما وارد میدان مسابقه می‌شویم باید با 12 نفر مبارزه کنیم و از این موضوع تعجب می‌کنم که اوج اشتباهات فاحش داوری این روزها گریبانگیر استقلال شده است. البته این موضوع را هم بگویم که ما معتقدیم که در این اتفاق عمدی در کار نیست اما به هر حال برای استقلالی که میلیون‌ها هوادار دارد این موضوع بسیار ناراحت کننده است.

 

مددی در پایان صحبت‌هایش به موضوع شکایت این باشگاه علیه عیسی آل کثیر و شادی گلش در دربی که از سوی فدراسیون فوتبال رد شد، نیز اینطور واکنش نشان داد: ما مجددا به کمیته محترم انضباطی فدراسیون نامه خواهیم زد و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۳۷
پربحث ترین