به روز شده در: ۱۳:۵۰ چهارشنبه ۰۲ تير ۱۴۰۰
واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

واکنش برانکو به میزبانی قطر در جام جهانی 2022

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس درباره شرایط قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 صحبت کرد.

نظرات: ۳بازدید: ۱۶۶
۱۵۷۹
تعداد بازدید: ۴۴
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
عملکرد تیم پرسپولیس تا اینجای لیگ برتر، عملکرد خیلی خوبی بوده و این شانس را به سرخ پوشان داده تا برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شوند.

به گزارش میدان، آمار و ارقام، گویای آن است که تیم پرسپولیس در لیگ بیستم هم در فاز دفاعی و هم در خط حمله، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

 

با گذشت ۲۳ هفته از لیگ برتر، شاگردان یحیی گل محمدی با ۴۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان صدرنشین در رده دوم جدول قرار دارند‌.

 

پرسپولیس با ۱۲ گل خورده و میانگین ۰.۵۲ گل خورده در هر بازی در شرایط فعلی، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد؛ همچنین سرخ ها با ثبت ۱۳ کلین شیت از این حیث نیز برترین تیم هستند.

 

گرچه مجموع ۳۱ گل زده در ۲۳ بازی و میانگین ۱.۳۴ گل زده در هر دیدار، خط حمله پرسپولیس را به دومین خط حمله برتر لیگ بیستم بدل کرده اما آمار نشان می دهد شاگردان گل محمدی اگر بی دقت نبودند می توانستند در این فاکتور هم بهترین باشند.

 

طبق آمار منتشر شده از سوی متریکا، امید گل سرخپوشان در لیگ جاری در هر بازی ۱.۶۲ بوده که از این حیث، برترین تیم لیگ هستند و سپاهان با امید گل ۱.۲۲ در هر بازی بعد از تیم گل گهر در جایگاه سوم قرار گرفته است؛ با این حساب مشخصا آنچه خط حمله پرسپولیس را از واژه «بهترین» دور کرده تنها عدم دقت کافی بوده است.

 

همانطور که از آمار و ارقام مشخص است شاگردان گل محمدی در هردو فاز دفاعی و هجومی، عملکردی فوق العاده داشته اند.

ارسال نظر
کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

کامنت عجیب معاون پرسپولیس برای مدافع ملی‌پوش!

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب و با نوشتن یک کامنت برای مدافع این تیم خبرساز شده است.

نظرات: ۲بازدید: ۲۰۰
پربحث ترین