به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۱۲۱
۱۵۸۱
تعداد بازدید: ۱۸۱
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
فوق ستاره فوتبال درباره شرایط تیم ملی کشورش پیش از مسابقات کوپا آمه ریکا صحبت کرد.

به گزارش میدان و به نقل از اسپورت، لیونل مسی برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال آرژانتین به کشورش برگشته است تا خود را آماده کوپا آمه ریکا کند.

 

او در جمع خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که با دیگر در اردوی تیم ملی شرکت کردم. وضعیت عجیب است و کرونا باعث شده است تا نتوانیم زندگی عادی خود را دنبال کنیم. متاسفانه وضعیت نسبت به قبل بدتر شده است و شمار مبتلایان در حال افزایش است. تلاش می کنیم تا پروتکل ها را رعایت کنیم تا شمار مبتلایان کمتر شود.

 

مسی ادامه داد: در دور قبل کوپا آمه ریکا عملکرد خوبی داشتیم اما نباید به این اکتفا کرد. می خواهیم که در بازی های پیش رو عملکرد بهتری داشته باشیم. متاسفانه مدتها است که در کنار هم بازی نمی کنیم و برای هماهنگی بیشتر به زمان نیاز داریم. باید هر چه سریعتر خود را هماهنگ کنیم. ما در تیم ملی همیشه به دنبال پیروزی هستیم.

 

مسی در ادامه صحبت های خود گفت: به نظرم تیم یکدستی داریم و اسکالونی هم تلاش زیادی از خود نشان داده است. ما یک مجموعه بسیار خوب هستیم و بر این باورم که تیم بسیار قوی در کوپا آمه ریکا خواهیم بود.

 

مسی درباره رویارویی با شیلی و کلمبیا گفت: هر دو بازی سخت خواهند بود. شیلی تیم خوبی است و بازیکنان شاخص زیادی دارد. این تیم مربی خوبی هم دارد. آنها تجربه لازم را دارند. هم برابر شیلی و هم برابر کلمبیا کار آسانی نخواهیم داشت.

 

رقابت های کوپا آمه ریکا قرار بود به میزبانی آرژانتین برگزار شود اما کونمبول(کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی) به خاطر شیوع ویروس کرونا میزبانی را از این کشور گرفت.

 

این رقابت ها قرار بود که از ۱۳ جون تا ۱۰ جولای در آرژانتین برگزار شود. پیش از این هم کلمبیا از میزبانی این رقابت ها کنار گذاشته شد و معلوم نیست که کونمبول قرار است که میزبانی این بازی ها را به کدام کشور بدهد. قرار است که به زودی تصمیم نهایی اعلام شود.

 

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۵۸
پربحث ترین