به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۵۸۵
تعداد بازدید: ۶۲
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
ستاره تنیس زنان جهان پس از درگیری با مقامات عالی این ورزش در مورد امتناع از حضور در کنفرانس خبری، از مسابقات آزاد فرانسه کناره‌گیری کرد.

به گزارش میدان، نائومی اوساکا ستاره تنیس زنان جهان پس از درگیری با مقامات عالی این ورزش در مورد امتناع از حضور در کنفرانس خبری، از مسابقات آزاد فرانسه کناره‌گیری کرد.


وی پیش از این اعلام کرده بود به خاطر برخی مسائل نمی‌تواند در کنفرانس خبری شرکت کند که همین موضوع باعث شد تا فدراسیون تنیس فرانسه این ورزشکار را ۱۵ هزار دلار جریمه کرده و تهدید به حذف از تمامی گرنداسلم‌ها کند.


این ستاره تنیس ژاپنی که ۴ عنوان قهرمانی گرنداسلم را در کارنامه دارد، در صفحه شخصی خود نوشت: این وضعیتی نیست که من تصور آن را داشتم. فکر می‌کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات، سایر بازیکنان و سلامتی من این است که کنار بروم تا همه بتوانند دوباره به تمرکز روی تنیس که در پاریس جریان دارد، برگردید.


وی افزود: من هرگز به بهداشت روانی بی اهمیت نخواهم بود. واقعیت این است که من از زمان مسابقات آزاد آمریکا در سال 2018 دچار دوره‌های طولانی افسردگی شده‌ام و برای مقابله با آن واقعاً مشکل داشتم. من قبل از مصاحبه با خبرنگاران امواج زیادی از اضطراب را تجربه می‌کنم.


اقدام اوساکا باعث شد تا ستاره‌های تنیس جهان از جمله سرنا ویلیامز به این اتفاق واکنش نشان دهند. این تنیسور مطرح آمریکایی در خصوص کناره گیری اوساکا گفت: من احساس او را درک می‌کنم، همه افراد مانند هم نیستند.


وی افزود: فقط باید به او اجازه دهید آنطور که می‌خواهد و بهترین راهی که فکر می‌کند را انجام دهد.


اتحادیه تنیس زنان (WTA) نیز در واکنش به این اتفاق، گفت: سلامت روان یکی از بالاترین اولویت‌های سازمان است. ما برای پشتیبانی و كمك به نائومی به هر طریق ممكن در کنار او هستیم و امیدواریم كه به زودی او را به کورت برگردانیم.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین