به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۵۸۶
تعداد بازدید: ۲۸۶
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
باشگاه پرسپولیس معتقد است که دروازه بان پیشین این تیم سندی را امضا کرده که محرومیت ۵۰ درصدی قراردادش را پذیرفته است.

به گزارش میدان، مدتی است که بحث شکایت سوشا مکانی از باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش منتشر شده است. در این بین وکیل این بازیکن هم توانست علیه باشگاه پرسپولیس حکم بگیرد که به موجب آن باشگاه پرسپولیس مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان به سوشا مکانی بدهکار می شد.

 

در طرف مقابل هم باشگاه پرسپولیس  مدعی است که مکانی نهایتاً ۱۵۰ میلیون تومان از باشگاه طلبکار است. باشگاه مدعی است در زمانی که مکانی با محرومیت شش ماهه کمیته انضباطی مواجه شده باشگاه پرسپولیس هم جریمه ۵۰ درصدی برای او در نظر گرفته و مکانی هم با امضای مدرک دست نویس این جریمه را قبول کرده، اما باز هم وکیل او موفق شده چنین حکمی علیه باشگاه پرسپولیس بگیرد و باشگاه پرسپولیس باید تا تاریخ ۱۷ خرداد این مبلغ را تسویه کند.

 

مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی هستند که سندی دست نویس وجود دارد که مطابق آن سوشا مکانی اعلام کرده که در صحت و سلامت کامل عقلی ۵۰ درصد جریمه را می پذیرد اما با این وجود کمیته انضباطی این حکم را صادر کرده است. حالا باشگاه پرسپولیس معتقد است با وجود این سند نهایتا باید ۱۵۰ میلیون به مکانی بپردازد نه ۸۵۰ میلیون.

 

البته باشگاه پرسپولیس مشکلی بابت پرداخت ۸۵۰ میلیون سر موعد مقرر ندارد اما معتقد است با وجود چنین سندی نباید بیشتر از ۱۵۰ میلیون به مکانی پرداخت کند.

 

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین