به روز شده در: ۱۶:۵۹ سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

جنگ بالا گرفت؛ پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی درباره استقلال شدند!

3 بازیکن تیم پرسپولیس که جزو کاپیتان‌های این تیم به حساب می‌آیند خواستار شفاف سازی درباره رقم قرارداد بازیکنان استقلال شدند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۵
۱۵۹۱
تعداد بازدید: ۵۵
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
با انصراف آرژانتین از میزبانی کوپا آمه‌ریکا، برزیل میزبان این رویداد جذاب شد.
به گزارش میدان، پس از اینکه کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کنمبول) اعلام کرد مسابقات پیش روی کوپا آمه‌ریکا به دلیل وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا در آرژانتین، در این کشور برگزار نخواهد شد، این کنفدراسیون روز دوشنبه برزیل را به‌عنوان میزبان این رقابت‌ها معرفی کرد.
 

لوئیس ادواردو راموس، دبیر هیئت‌وزیران دولت برزیل که پیش از این اعلام کرده بود میزبانی این کشور از کوپا آمه‌ریکا قطعی نیست، در اظهارنظر جدید خود از قطعی شدن میزبانی این کشور از این مسابقات خبر داد و گفت بازی‌ها در چهار ایالت ریودوژانیرو، برازیلیا، ماتو گروسو و گویاس برگزار خواهد شد.

 

مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2021 که چهل‌وهفتمین دوره این رقابت‌هاست، بین تاریخ‌های 13 ژوئن تا 10 جولای (23 خرداد تا 19 تیر) و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد، این در حالی است که هنوز مشخص نیست این بازی‌ها قرار است در کدام ورزشگاه‌ها برگزار شود.

 

این مسابقات ابتدا قرار بود به طور مشترک در دو کشور آرژانتین و کلمبیا برگزار شود که کلمبیا به دلیل ناآرامی‌های سیاسی داخلی از میزبانی این رقابت‌ها کنار رفت. از شیلی و ایالات متحده آمریکا نیز به‌عنوان میزبانان احتمالی این رویداد یاد شده بود.

ارسال نظر
هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران استقلال خواهان برکناری مددی هستند

هواداران تیم استقلال با تجمع مقابل ساختمان مجلس خواستار برکناری مدیرعامل این باشگاه شدند.

نظرات: ۳بازدید: ۵۱
پربحث ترین