به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۷۱۴
۱۶۵۵
تعداد بازدید: ۱۰۹
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
برگزاری بازی‌های المپیک در توکیو به احتمال فراوان با حضور تماشاگران ژاپنی برگزار خواهد شد.

به گزارش میدان، رسانه‌ها روز چهارشنبه گزارش دادند که ژاپن می‌تواند حداکثر 10 هزار هوادار را در مسابقات ورزشی در آستانه بازی‌های المپیک شرکت دهد. کمیته برگزاری بازی‌های توکیو مدت‌هاست تعداد هواداران داخلی را که می توانند در این بازی‌ها شرکت کنند، ارزیابی می‌کند.


براساس گزارش کیودونیوز، قرار است با پایان وضعیت اضطراری در ژاپن، این طرح از 20 ژوئن (30 خرداد) اجرایی شود. دولت روز چهارشنبه در این مورد بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد.


این طرح حضور تماشاگران را به 50 درصد از ظرفیت ورزشگاه یا 10 هزار نفر محدود می‌کند. بر این اساس کمیته برگزاری بازی‌ها با این طرح می‌تواند در خصوص حضور تماشاگران داخلی در بازی المپیک توکیو تصمیم‌گیری کند. پیش از این حضور تماشاگران خارجی ممنوع شده بود.


براساس گزارشاتی که اخیر منتشر شده، دولت می‌تواند اقدامات "شبه اضطراری" از جمله محدودیت در فروش الکل یا ساعات محدود کار برای بارها و رستوران‌ها را اعمال کند.


کارشناسان و مسئولان ابراز نگرانی کرده‌اند که پس از پایان وضعیت اضطراری، جمعیت عظیمی که در این بازی‌ها شرکت می‌کنند، می‌توانند انتقال عفونت‌های ویروسی را تسریع کنند.

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۰۲