به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۷۱۴
۱۶۵۸
تعداد بازدید: ۳۹۸
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پیشکسوت باشگاه استقلال درباره وضعیت این روز‌های آبی‌پوشان و اعتراضاتی که آن‌ها به مدیران باشگاه داشتند صحبت کرد.

به گزارش میدان، ادموند اخترپیشکسوت استقلال تهران می‌گوید مدیران این باشگاه اگر نمی‌توانند مشکلات را برطرف کنند و اعتراض بازیکنان را کنترل کنند باید این پست را ترک کنند.


وضعیت استقلال را چطور می‌بینید؟ بازیکنان با انتشار پیامی مشترک به مدیران اعتراض کردند.

این اقدام از سوی بازیکنان استقلال در واقع خوب است اما به همان اندازه هم تلخ است چون یک بازیکن نباید درگیر چنین مسائلی باشد. شما کدام یک از باشگاه های خارجی را می بینید که بازیکنانشان اینگونه علیه مدیریت موضع داشته باشند. همه اعضای باشگاه می‌خواهند که احمد مددی به کارش پایان بدهد اما او همچنان به صندلی مدیرعاملی چسبیده است؛ مگر چه اقدام خوشایندی داشته‌‌اند که نمی‌خواهند این سمت را تحویل بدهند. اگر نمی‌توانید باشگاه را اداره کنید این پست را ترک کنید تا افراد لایق حضور داشته باشند و به باشگاه کمک کنند.بازی دربی در جام حذفی را چطور ارزیابی می‌کنید؟


دربی آخر را در حالی باختیم که آقای اکبریان داور بازی اشتباهات فاحشی بر علیه استقلال داشت که مهم‌ترین آن پنالتی واضح روی مهدی قایدی بود که گرفته نشد. پنالتی که اگر گرفته می‌شد شاید سرنوشت دیگری برای بازی رقم می‌خورد. این تنها اشتباه داوران در بازی‌های اخیر به ضرر استقلال نبود و اوج اشتباهات داوری‌ها در دیدار مقابل صنعت نفت رقم خورد. حتی در دربی‌های قبلی هم داوران اشتباهات فاحشی به ضرر استقلال داشتند که اینها باعث نگرانی است.


عملکرد تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام جهانی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

در دور رفت نتایج خوبی کسب نکردیم و استرس زیادی، فوتبال ما را فرا گرفته بود. بحرین را بسیار بزرگ کرده بودیم و همه نگران این بودند که نتوانیم این دیدار را با موفقیت به پایان برسانیم. اما خوشحالم که چهار بازی را موفقیت به پایان بردیم.لژیونرها و بازیکنان داخلی چطور بودند؟


خط حمله ما بازیکنانی دارد که تجربه حضور در اروپا را دارند. طارمی، آزمون، سامان قدوس و انصاری فرد عملکرد خوبی در لیگ‌های اروپایی داشتند. خط هافبک ما هم توانمند ظاهر شده، در دفاع و در دروازه هم بازیکنان با تجربه‌ای داریم اما هر چه خط هافبک قوی‌تر باشد مهاجمان ما راحت تر می‌تواند گل بزنند.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۰۳