به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۴
۱۶۷۱
تعداد بازدید: ۳۷۶
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
مشاور رئیس فدراسیون کشتی در امور کشتی فرنگی شانس فرنگی‌کاران کشورمان در المپیک برای تصاحب مدال را بالا دانست.

به گزارش میدان، امید نوروزی بعد از معرفی تیم المپیکی کشتی فرنگی اظهار داشت: من به این تیم خیلی امیدوارم. با شناختی که نسبت به کشتی دنیا دارم، معتقدم که تیم کشتی فرنگی ما واقعاً امیدوارکننده است و ما در هر پنج وزنی که نماینده داریم، شانس مدال خواهیم داشت. اگر در این مدت باقیمانده هم بچه‌ها خوب تمرین کرده و باانگیزه باشند، روی تشک کم‌اشتباه ظاهر شوند و کوچینگ مناسبی داشته باشند، می‌توانند نتیجه خوبی بگیرند.

 

وی با اشاره به اینکه عملکرد محمدعلی گرایی و علیرضا نجاتی نوید مدال می‌دهد، ادامه داد: من این دو نفر و همچنین محمدهادی ساروی را جلوتر از بقیه می‌بینم.

 

مشاور رئیس فدراسیون در امور کشتی فرنگی درباره شانس مدال‌آوری محمدرضا گرایی نیز تصریح کرد: من شرایط وزنی رضا را نمی‌دانم، اما باید بگویم او جزو خوب‌های کشتی ماست. همانطور که گفتم هر پنج ملی‌پوش ما شانس مدال هستند. من فقط به ترتیب گفتم، اول محمدعلی گرایی و علیرضا نجاتی، بعد هادی ساروی و سپس محمدرضا گرایی و امین میرزازاده. بچه‌ها فقط باید به خودباوری لازم برای کسب مدال برسند. بچه‌ها واقعاً خوب هستند و توانایی زیادی دارند. این چند وقت هم مرتب و منظم تمرین کردند و از نظر روحی و روانی هم روی آنها باید کار شود. باقی کار را هم باید بسپاریم به خدا.

 

امید نوروزی در مورد حمایت استان فارس از برادران گرایی در آستانه المپیک گفت: از رئیس هیئت کشتی استان فارس خواستم که به دو نماینده‌مان در المپیک رسیدگی شود. البته هیئت کشتی بودجه‌ای ندارد، اداره کل ورزش و جوان استان هم همینطور. با این حال هیئت کشتی هم اندازه پاداشی که کمیته ملی المپیک بابت کسب سهمیه به بچه‌ها داد، پرداختی به برادران گرایی داشت. امیدوارم هم این دو کشتی‌گیر و هم سایر نفرات‌مان بتوانند در المپیک بدرخشند و نتیجه بگیرند.

 

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
همه امید ما به کشتی در المپیکه
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۷