به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۷
۱۶۸۸
تعداد بازدید: ۱۳۱
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
سوپر جام جذاب فوتبال ایران فردا بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش میدان، در لیگ برتر، فردا شب دیدار سوپر جام فوتبال ایران بین تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

تراکتورسازی و پرسپولیس اولین بار هفته دوم نخستین دوره لیگ برتر با یکدیگر روبه‌رو شدند. یکشنبه ۲۷ آبان سال ۸۰ این پرسپولیس بود که با گل رضا جباری میزبانش را شکست داد.


دو تیم پرسپولیس و تراکتور نخستین بار ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۵۴ در تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با دو گل جهانگیر فتاحی و یک گل از صفر ایرانپاک با پیروزی قاطع ۳ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.


دو تیم پرسپولیس و تراکتور تا کنون ۴۳ بار در بازی های رسمی به مصاف هم رفته اند که حاصل آن ۲۰ پیروزی برای سرخپوشان تهرانی، ۹ برد برای سرخ های تبریز و ۱۴ تساوی بوده است.


تیم های پرسپولیس و تراکتور آخرین بار هفته چهاردهم لیگ جاری در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل دقیقه ۵۳ سیدجلال حسینی با برد شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت.این بازی اولین بازی پرسپولیس پس از درگذشت ناباورانه علی انصاریان بود


بهترین برد پرسپولیس مقابل تراکتور به پیروزی ۵ بر یک این تیم در اسفندماه ۱۳۷۸ برمی گردد؛ هاشمی نسب، کریمی، سراج و بزیک (۲) گلزنان پرسپولیس در این بازی بودند.
بهترین برد تراکتور در تاریخ ۷ اردیبهشت ۹۱ با نتیجه ۴ بر یک رقم خورد؛ لوپز(۲)، حاتمی و ابراهیمی گل های تیم تبریزی را به ثمر رساندند.

فرشاد پیوس با ۹ گل زده، بهترین گلزن رقابت های پرسپولیس و تراکتور است. او در ۱۵ آذرماه ۱۳۷۰ موفق شد مقابل تیم تبریزی ۴ گل به ثمر برساند.


یحیی گل محمدی تا کنون ۱۴ بار به عنوان سرمربی مقابل تراکتور قرار گرفته که حاصل آن ۳ پیروزی، ۴ تساوی و ۷ شکست برای او بوده است؛ گل محمدی از زمان حضور دوباره روی نیمکت پرسپولیس ۲ بار مقابل تراکتور قرار گرفته و در هر ۲ بازی، پیروز بوده است.

 

تراکتور، یک تیم و ۱۳ گلزن!

 

تیم تراکتور، حریف پرسپولیس در سوپرجام با گذشت ۲۳ هفته از لیگ برتر با ۳۳ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفته؛ آنها ۲۲ گل به ثمر رسانده اند و برای رسیدن به این تعداد گل ۱۳ گلزن داشته اند که محمد عباس زاده با ۹ گل زده، خطرناک ترین بازیکن تیم تراکتور است‌‌‌‌.

 

تراکتور در جدول بازی های خارج از خانه در لیگ بیستم با کسب ۱۴ امتیاز از ۱۲ بازی در جایگاه دوازدهم قرار گرفته؛ آنها خارج از تبریز تنها ۹ بار موفق به گلزنی شده اند و ۹ بار نیز دروازه شان باز شده است.

 

آنها در جام حذفی با قبول باخت ۲ بر صفر مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی از دور مسابقات کنار رفتند اما در آسیا با کسب ۱۰ امتیاز به عنوان تیم دوم گروه B راهی مرحله یک هشتم شدند و در این مرحله باید به مصاف النصر برود.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۸