به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۳۰
۱۷۰۱
تعداد بازدید: ۴۴۶
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
مهاجم مطرح فوتبال کشورمان که فصل موفقی را در پورتو سپری کرد احتمالا فصل آینده را هم در این تیم توپ خواهد زد.

به گزارش میدان، بعد از خبرهایی که اخیرا از نقل و انتقالات تابستانی اروپا و مقاصد احتمالی مهاجم ایرانی تیم پورتو به گوش می رسید سرانجام او در این تیم ماندنی شد.

 

ماندن طارمی در پورتو، احتمالا بهترین تصمیمی بود که این بازیکن می توانست اتخاذ کند؛ او دومین سال حضور خود را در این باشگاه پرتغالی سپری خواهد کرد و می تواند در فصل آتی، عملکرد بهتری هم داشته باشد.

 

شخص مهدی طارمی نیز اخیرا بر ماندن در پورتو تاکید داشت و ابقای سرمربی فعلی تیم پرتغالی را یکی از دلایل اصلی ماندنی شدن خود دانست.

 

از اواخر فصل گذشته طارمی و کونسیسائو، سرمربی پورتو در متن خبرهای نقل و انتقالاتی لیگ پرتغال حضور داشتند؛ این سرمربی گزینه هدایت الهلال بود و تیم عربستان پیشنهاد مالی خوبی به وی ارائه کرده بود. اینتر و یوونتوس دیگر تیم هایی بود که به عنوان مقاصد احتمالی کونسیسائو از آنها یاد می شد.

 

از تاتنهام تا پیشنهادات اسپانیایی؛ تیترهایی بود که در خصوص مهدی طارمی و تیم آینده او به گوش می رسید اما بند فسخ ۶۰ میلیون یورویی بزرگترین مانع برای جدایی طارمی از پورتو بود و این مسئله باعث شد تا تیم های خواهان این مهاجم عقب نشینی کنند. با وجود چنین بندی در قرارداد مهاجم ایرانی پورتو، این امکان وجود دارد که حتی سال آتی نیز تیم دیگری نتواند او را جذب کند مگر آنکه باشگاه پورتو راضی شود طارمی را با قیمت پایین تری بفروشد.

 

حالا با تمام حواشی تابستانی باید دید فصل آتی چه چیز در انتظار طارمی، کونسیسائو و پورتو خواهد بود؛ این تیم می تواند با درخشش مهاجم ایرانی اش، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

گفتنی است با انتقال مارگا به الهلال حالا مسئولیت مهدی طارمی در پورتو به مراتب بیشتر شده؛ مهاجمی که با گل زیبایی که به چلسی زد، عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان اروپا را تصاحب کرد حالا همه کاره تیم پورتو است.

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
راضی هستیم ازت پسر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
کوکامی
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۸