به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۷۱۲
۱۷۰۸
تعداد بازدید: ۳۴۹
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

جواد منافی در گفت و گو با میدان در خصوص قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام ایران اظهار داشت: هر دو تیم یعنی پرسپولیس و تراکتور مدتی بود که بازی رسمی انجام نداده بودند و به خاطر همین طبیعی بود که دو تیم در نیمه اول عملکرد خوبی نداشته باشند و حتی نتوانند موقعیتی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم وضعیت تغییر کرد و پرسپولیس توانست با اتکا به هوش بالای بازیکنانش از موقعیت ایجاد شده سود ببرد و دروازه تراکتور را باز کند و در نهایت قهرمان شود. به نظر من پرسپولیس کاملا لیاقت این قهرمانی را داشت چون از نظر مهره و شرایط تیمی خیلی بهتر از تراکتور بود و انتظار هم بود که این تیم را شکست بدهد.

 

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به مصاحبه بعد از بازی رسول خطیبی که دوباره قهرمانی پرسپولیس و پیروزی های این تیم را به وزیر ورزش و مسائل خارج از زمین ربط داده بود گفت: یک سری آدم بعضی مواقع حرف‌هایی می‌زنند که خودشان هم به آن اعتقادی ندارند. آقای خطیبی شما وقتی نمی‌توانید در زمین پرسپولیس را ببرید این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟ آقایان زورشان به پرسپولیس نمی رسد و آن وقت حرف نامربوط می‌زنند. همه دیدند که پرسپولیس در جریان بازی کاملاً برتر از تراکتور بود و اگر ملی‌پوشان خسته نبودند با گل‌های بیشتری این تیم را می برد.

 

منافی افزود: واقعاً متوجه نمی‌شوم که تا چه زمانی قرار است چنین صحبت هایی در مورد پرسپولیس و موفقیت هایش انجام شود. تیم های دیگر در زمین به پای پرسپولیس نمی رسند و نمی تواند حتی به صورت معمولی ترین شرایط ممکن فوتبال بازی کنند ولی صحبت از وزیر ورزش می کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: بعد از گلی که تراکتور از پرسپولیس دریافت کرد آنها بسیار عصبی بودند و دیدید که چطور بازیکنان پرسپولیس را می زدنند، حالا اینها چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟ به جای این صحبت های نخ نما شده و بی ارزش مردانه بگویید که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و به آن احترام بگذارید. واقعا این حرف ها مثل وزیر پرسپولیسی یا این چیزها کهنه شده و نباید گفته شود.

 

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حرکت جالبی کریم باقری در جشن قهرمانی این تیم انجام داد و کمک کرد تا سیامک‌نعمتی با مصدومیت دست جام قهرمانی را بالای سر ببرد عنوان کرد: کریم باقری از همه لحاظ ثابت شده است. این حرکات فقط از او سر می‌زند، او شخصیتی دوست داشتنی است و دیگر مثل باقری در فوتبال ایران تکرار نمی‌شود. خوشحالم که پرسپولیس شخصیتی مثل کریم باقری روی نیمکت دارد و این واقعاً جای خوشحالی دارد.

 

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
بابا این حرفا قدیمی شده. وزیر ورزش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
یکی نیست به خطیبی بگه تیمت یه حمله نتونست بکنه چه ربطی به وزیر داره
Iran (Islamic Republic of)
هوادار
0
0
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
شنیدن این حرفا از مربیای جوان که مثلا قراره علمی باشن واقعا ناراحت کننده س
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
چرا ما ایرانی ها نمی تونیم قبول کنیم شاید کسی از ما بهتر باشه
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۰۲