به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۱۴
۱۷۱۶
تعداد بازدید: ۲۳۰
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
دیدار پرسپولیس و استقلال در جام حذفی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی‌های چند سال اخیر باشد چرا که هر دو تیم با انگیزه‌های متفاوتی به زمین مسابقه خواهند آمد.

به گزارش میدان، با قرعه کشی انجام شده مشخص شد که استقلال و پرسپولیس ۲۴ تیرماه باید در جام حذفی به مصاف هم بروند تا برای دومین سال متوالی در این رقابت‌ها با یکدیگر روبرو شوند.

 

دربی نود و ششم در شرایطی به عنوان پنجمین دربی در جام حذفی برگزار خواهد شد که استقلال در ۸ دربی اخیر بردی نداشته و ۴ برد برای پرسپولیس و ۴ تساوی حاصل ۸ دیدار اخیر سرخابی ها بوده.

 

به همین علت استقلال انگیزه های زیادی برای برد دارد. از سویی شانس استقلال برای قهرمانی در لیگ کاهش یافته و آنها برای قهرمانی در جام حذفی تلاش مضاعفی خواهند داشت.

 

پرسپولیس هم نگران است که اگر در لیگ قهرمان نشد بدون جام نماند. سرخ ها همچنین در تکاپوی تلافی باخت در جام حذفی(پنالتی ها)هستند.

 

گل محمدی و مجیدی تاکنون ۳ بار به عنوان سرمربی در دربی ها مقابل هم قرار گرفته اند که حاصل آن یک تساوی و یک برد برای سرمربی هر تیم بوده است. البته مجیدی یک برد در پنالتی ها داشته اما در آمار بازی ها برد در ضیافت پنالتی ها محسوب نمی شود.

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۰