به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۷۰۵
۱۷۴۹
تعداد بازدید: ۳۵۲
يکشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۰
حضور محسن خلیلی در آکادمی پرسپولیس این شایعه را به راه انداخته که شاید فصل آینده او بخواهد جایگزین افشین پیروانی در تیم بزرگسالان شود.

به گزارش میدان، انتصاب محسن خلیلی به عنوان مدیر آکادمی جدید پرسپولیس این ذهنیت را نزد هواداران پرسپولیس ایجاد کرده که جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری پروژه برکناری افشین پیروانی را در سر دارند و این حکم مقدمه ای است برای تغییر در سمت سرپرستی تیم.

 

محسن خلیلی که از دوستان صمیمی ابراهیم شکوری محسوب می شود در حالی به عنوان جانشین محمد پنجعلی مدیر آکادمی پرسپولیس شد که طی هفته های اخیر زمزمه هایی در اطراف تیم و باشگاه پرسپولیس درباره تلاش مدیران باشگاه برای عزل پیروانی به گوش می رسید.

 

منابع خبری گزارش می دهند جعفر سمیعی از زمانی که در پرسپولیس استارت زد با واکنش ها و نوع فعالیت خود نشان داد که علاقه ای به همکاری با پیروانی ندارد به گونه ای که پیروانی برخلاف گذشته به جلسات هفتگی مدیرعامل و سرمربی دعوت نمی شد.

 

با انتصاب صدری به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه اما ورق برگشت و باتوجه به رابطه خوب صدری با پیروانی یخ روابط سمیعی و پیروانی تا حدی آب شد اما با این وجود پیروانی هیچ گاه آن روابط گرم سابق با مدیریت باشگاه را نداشت و این را اغلب اعضای تیم و افراد نزدیک به پرسپولیس به خوبی می دانستند.

 

انتشار مصاحبه هایی از خلیلی در سایت باشگاه طی این مدت هم این ذهنیت را تقویت کرد. خلیلی در تلویزیون سعی کرد مشکل رادوشوویچ را متوجه مدیران قبلی کند‌. او روز گذشته مدیر آکادمی شد و حالا برخی هواداران پرسپولیس نگران هستند که باشگاه بخواهد خلیلی را بزودی جانشین پیروانی کند.

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
يکشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۰
این قدر شایعه نسازید لطفا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
يکشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۰
ربطشون چیه به هم؟؟؟
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۶۹۵