به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۳
۱۷۷۷
تعداد بازدید: ۸۰۰
شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۰
سرخیو راموس که به تازگی از رئال مادرید جدا شده مقصد بعدی خودش را انتخاب کرده است.

به گزارش میدان، به نظر می رسد مقصد بعدی سرخیو راموس مشخص شده و او فصل بعد در پاری سن ژرمن بازی خواهد کرد. چند هفته قبل بود که او در نشست خبری احساسی خود اعلام کرد بعد از 16 سال از رئال مادرید جدا می شود و حالا به نظر می رسد او پیش از انتقال احتمالی به پاری سن ژرمن، از منچستریونایتد نیز پیشنهاد داشته است.

 

نشریه دیلی میل مدعی شد سرخیو راموس قبل از تصمیم گیری در مورد آینده و پاسخ مثبت به پاری سن ژرمن، با مدیران باشگاه منچستریونایتد در مورد احتمال انتقال به لیگ برتر و بازی کردن اولدترافورد مذاکره کرده است. یونایتد پیشنهاد دستمزد هفته ای 200 هزار پوند به راموس داده، اما توافق در مورد فصل دوم قرارداد را قطعی نکرده و به پایان فصل بعد موکول کرده است.

 

به همین دلیل سرخیو راموس این پیشنهاد را رد کرده و با پاری سن ژرمن توافق کرده است. باشگاه متمول فرانسوی به راموس پیشنهادی دو ساله قطعی داده و اگرچه دستمزد پیشنهادی پاری سن ژرمن از یونایتد کمتر بوده، اما راموس علاقمند به قراردادی دو ساله بوده و به همین دلیل تصمیم گرفته راهی لیگ فرانسه بشود.


بدین ترتیب به نظر می رسد علت اصلی جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید نیز نه مسئله دستمزد، بلکه مدت زمان قرارداد بوده است. سیاست باشگاه رئال مادرید تمدید قرارداد تنها به مدت یک فصل با بازیکنان بالای 30 سال است و به همین دلیل آنها تمایلی به حفظ سرخیو راموس 35 ساله به مدت دو سال نشان نداده اند.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۴