به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۷
۱۷۸۹
تعداد بازدید: ۲۱۲
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰
مهاجم تیم سپولیس مدنظر زنیت قرار گرفته و شاید این مهاجم فصل آینده در لیروسیه به میدان برود.

به گزارش میدان، آینده سردار آزمون در تیم زنیت سن پترزبورگ به یک علامت سوال تبدیل شده است. این مهاجم ایرانی پس از چند فصل حضور در لیگ روسیه، تنها یک سال دیگر با زنیت قرارداد دارد و هنوز درخصوص تمدید آن، با مدیران باشگاه به توافق نرسیده است.


از سوی دیگر، زنیت قصد ندارد تا آزمون را در تابستان سال بعد به صورت رایگان از دست بدهد و مدیران این تیم به دنبال تمدید قرارداد ستاره ایرانی خود هستند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، آنها تمایل دارند تا به جای اینکه سال دیگر آزمون را به شکل رایگان از دست بدهند، از فروش او درآمدی کسب کنند.


طی روزهای گذشته اخباری درخصوص علاقه زنیت به شهریار مغانلو توسط یک وب سایت ازبکستانی منتشر شده بود و مهاجم پرسپولیس نیز در مصاحبه ای، پیشنهاد از لیگ برتر روسیه را نه رد کرد و نه تأیید. حالا چندین رسانه روسی نیز به انتشار این خبر پرداخته اند.


وب سایت چمپیونات روسیه روز گذشته در خبری به علاقه زنیت به شهریار مغانلو پرداخت. چمپیونات نوشت در صورت جدایی سردار آزمون از زنیت، این باشگاه شهریار مغانلو مهاجم پرسپولیس را به خدمت خواهد گرفت.


چمپیونات در ادامه آورده است که این وب سایت به نقل از منابع خود فهمیده است که زنیت به جذب این مهاجم 26 ساله علاقه نشان داده است. به گفته این منبع، سردار آزمون چندین پیشنهاد از باشگاه های اروپایی دارد. تیم های مطرحی از جمله رم، آتالانتا، تورینو و بورسیا دورتموند به جذب آزمون علاقه دارند. اگر سردار زنیت را ترک کند، هموطن او مغانلو می تواند به این باشگاه برود.

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
0
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰
پرسپولیس شده سکوی پرتاب
Iran (Islamic Republic of)
سادات
0
0
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰
امیدوارم بمونه و نره
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۸