به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۱
۱۸۰۱
تعداد بازدید: ۱۳۳۸
چهارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۰
یک تیم صنعتی ایرانی به شدت خواهان جذب مهاجم پرسپولیس است.

به گزارش میدان، مدتی است که بحث جدایی شهریار مغانلو از پرسپولیس در پایان فصل به گوش می‌رسد. مغانلو به عنوان بازیکن قرضی از تیم سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس آمده و تا پایان فصل قرارداد دارد، از همین رو به غیر از باشگاه پرسپولیس که خواهان دائمی کردن قراردادش است، چند باشگاه ایرانی و خارجی دیگر هم وضعیت مغانلو را زیر نظر دارند.

 

در این بین شنیده می شود که باشگاه پرتغالی برای صادر کردن رضایت نامه قطعی مغانلو چیزی حدود ۵۰۰ هزار یورو درخواست کرده است، مبلغی که اصلاً برای باشگاه پرسپولیس قابل پرداخت نیست و مدیران باشگاه به باشگاه پرتغالی گفتند می‌توانند یک سوم این مبلغ را بدهند.

 

چند روزی است که گفته شده یک باشگاه صنعتی ایرانی با باشگاه سانتاکلارا مذاکره کرده و اعلام کرد حاضر است ۵۰۰ هزار یورو را بدهد و رضایت نامه قطعی مغانلو را بگیرد. درخبرها اعلام شد که این باشگاه سپاهان است اما حالا شنیده می شود که ممکن است گل‌گهر سیرجان و یا حتی فولاد خوزستان هم این درخواست را داده باشند. در این بین شانس این که گل گهر چنین درخواستی داده باشد بسیار بیشتر است.

 

این در شرایطی است که مغانلو خودش می‌خواهد در پرسپولیس بماند اما اختیار او دست خودش نیست. همچنین باشگاه زنیت سن پترزبورگ هم به دنبال این مهاجم است و شنیده ها حاکی از آن است که مغانلو بدش نمی آید سال آینده را در تیم زنیت بازی بکند. مغانلو می‌خواهد در ایران فقط برای پرسپولیس بازی کند اما در صورت وجود پیشنهاد خوب خارجی مثل پیشنهاد زنیت ممکن است سال آینده لژیونر شود.

نظرات کاربران
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
1
چهارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۰
سپاهان به چاه نفت وصله؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
0
1
چهارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۰
به ما میگن حکومتی بعد باشگاه های دیگه بازیکنای ما رو می برن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
1
0
چهارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۰
اینم میخواد بره حتما
ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۱