به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۷۱۲
۱۸۲۵
تعداد بازدید: ۱۲۲
سه‌شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰
مهاجم بلندقامت استقلال امیدوار است بتواند در چهارمین دربی خود برای آبی‌ها گلزنی کند.

به گزارش میدان، استقلال در صورتی که قصد دارد این فصل را نیز بدون جام سپری نکند، باید در شهرآورد حساس روز جمعه از سد پرسپولیس عبور کند. صدرنشین لیگ برتر که قصد دارد باز هم در لیگ داخلی دبل کند، در پی انتقام شکست فصل گذشته خود مقابل استقلال در دیدار جام حذفی است.

 

اما شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال که روز گذشته با انتشار نامه شکایتش از این باشگاه و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی آبی پوشان خبرساز شده بود، می تواند چهارمین حضور خود در شهرآورد تهران را تجربه کند که البته ممکن است آخرین خضور او در برابر پرسپولیس باشد.

 


آقای گل فصل گذشته لیگ برتر که هرگز نتوانست درخشش فصل گذشته اش را تکرار کند، در دربی حذفی سال قبل و دو بازی رفت و برگشت امسال مقابل این تیم به میدان رفت ولی در باز کردن دروازه سرخپوشان ناکام بود.

 

تاکنون هیچ بازیکن خارجی در تاریخ استقلال موفق نشده است در دربی تهران دروازه پرسپولیس را باز کند و دیاباته که جدایی او در پایان فصل بیش از پیش قوت گرفته، امیدوار است با باز کردن دروازه حامد لک و گلزنی برابر تیم یحیی گل محمدی، نامش را در تاریخ استقلال به ثبت برساند.

 

مهاجم اهل مالی که به دلایلی از جمله مشکلات کرونا و ممنوع بودن سفرهای کشور فرانسه به ایران قادر به حضور در تهران نبود، چند دیدار گذشته تیمش را از دست داد ولی در بازی با سایپا برای دقایقی کوتاه به زمین رفت تا در جریان بازی قرار بگیرد و مجیدی در صورت نیاز، از وجود او بهره گیرد.

 

دیاباته مقابل سایپا پس از مدت ها به زمین رفت و حالا با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت و ناآمادگی، می تواند استقلال را مقابل پرسپولیس همراهی کند. دیداری که با توجه به تنش های اخیر دو باشگاه از حساسیت بالایی برخوردار است و شیخ می تواند با درخشش برابر رقیب سنتی، بیش از قبل نزد هواداران به محبوبیت دست پیدا کند.

 

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۰۲