به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۱۵
۱۸۲۶
تعداد بازدید: ۱۷۴
سه‌شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰
انتشار هر روزه اخبار در خصوص حضور مدافع پرسپولیس در لیگ قطر باعث ناراحتی و عصبانیت مسئولان این باشگاه شده است.

به گزارش میدان، چند روزی هست که تعداد زیادی از رسانه های قطری به شدت روی مسئله حضور محمد حسین کنعانی زادگان در تیم الاهلی قطر مانور می دهند. همین مسئله باعث ناراحتی و عصبانیت مدیران باشگاه پرسپولیس شده چون آنها معتقدند که بیشتر این خبرها خط هایی از داخل ایران است، آن هم پیش از بازی های حساس پرسپولیس در پایان لیگ و جام حذفی.

 

مدیران باشگاه پرسپولیس معتقد هستند که رسانه های قطری با کمک برخی دوستان خود در ایران می خواهند به پرسپولیس قبل از بازی‌های حساسش در لیگ و جام حذفی از نظر روحی فشار وارد کنند و این تیم را به حاشیه بکشانند.

 

منطق مدیران باشگاه پرسپولیس این است که محمد حسین کنعانی زادگان تا امروز به هیچ عنوان به صورت رسمی اعلام نکرده که در پایان فصل از پرسپولیس جدا می شود یا در پرسپولیس میماند، ضمن اینکه روند مذاکرات مدیران باشگاه با کنعانی‌زادگان هم همچنان ادامه دارد، پس به این دلیل لزومی ندارد که هر روز چند خبر از حضور کنعانی زادگان در الاهلی قطر در رسانه های قطری منتشر شود.

 

افزایش حجم اخبار درباره پیوستن کنعانی زادگان به الاهلی قطر که اصلاً به صورت رسمی اعلام نشده است نگرانی مدیران باشگاه و خود پرسپولیسی‌ها را در حساس ترین مقطع فصل در بر داشته است.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۱