به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۱۸
۱۸۳۷
تعداد بازدید: ۴۱۸
چهارشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۰
هنوز مشخص نیست که سکوهای ورزشگاه آزادی در دربی پنج شنبه به چه صورت تقسیم میشود.

به گزارش میدان، تیم‌های پرسپولیس و استقلال روز پنجشنبه در چارچوب جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. طبق اعلام قبلی این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد اما پرسپولیس میزبان مسابقه خواهد بود.

 

با توجه به عدم حضور هواداران در این بازی مسئله تقسیم سکوهای ورزشگاه و استفاده سکوها توسط کانون هواداران دو باشگاه مطرح است.

 

تا به امروز مشخص نشده که روز بازی سکوهای ورزشگاه آزادی به چه صورت تقسیم خواهد شد. آیا با توجه به میزبانی پرسپولیس بیشتر سکوها در اختیار پرسپولیس خواهد بود تا طرح‌های هواداری اش را اجرا کند یا سکوها به صورت مساوی تقسیم خواهد شد.

 

مسئله دیگر این است که به احتمال فراوان مانند دربی گذشته قسمت مهم سکوهای ورزشگاه آزادی که به روبروی جایگاه معروف است در اختیار اسپانسر های تلویزیون قرار خواهد گرفت تا تبلیغات خود را انجام بدهند و قرار نیست که این قسمت در اختیار کانون هواداران دو باشگاه باشد تا با طرح های هواداری و موزاییکی ورزشگاه را برای دربی تزیین کنند.

 

البته در این خصوص هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده اما شنیده می شود که سکوهای ورزشگاه به احتمال زیاد به صورت مساوی تقسیم می شود و به احتمال قوی بهترین بخش آن برای اسپانسر ها خواهد بود نه دو باشگاه.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۱