به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۳۰
۱۸۴۷
تعداد بازدید: ۴۷۹
شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰
دلیل پنالتی زدن مهاجمان پرسپولیس در تقابل با استقلال مشخص شد.

به گزارش میدان، در دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عیسی آل کثیر و مهدی عبدی دو مهاجم پرسپولیس بودند که پشت سر هم دو پنالتی را برای پرسپولیس از دست دادند تا در نهایت شاگردان گل محمدی مقابل استقلال شکست بخورند.

 

از همان دقایق پس از بازی، این سوال مطرح شد چرا این بازیکن پنالتی زدند؟ دلیل خراب کردن پنالتی آنها چه بود؟ و البته که چرا با تجربه های پرسپولیس جای عبدی و آل کثیر پنالتی نزدند؟

 

شنیده ها حاکی از این است که انگیزه بالای عبدی برای درخشش مقابل استقلال باعث شد تا پنالتی زن پنجم پرسپولیس در دربی باشد. با توجه به اینکه عبدی همیشه در بازی های بزرگ انگیزه‌های فراوانی دارد و در این بازی با استقلال هم از زمانی که به زمین آمد شرایط خوبی داشت تصمیم گرفته شد که پنالتی به او داده شود و گرنه بازیکنی مثل احمد نوراللهی هم می‌توانست گزینه برای پنالتی زدن باشد، هر چند پیش از این سابقه داشته که نوراللهی در بازی با استقلال پنالتی خراب کند.

 

درمورد آل‌کثیر هم، قبل از اینکه بخواهد پنالتی بزند به او گفته شد که به دور از هیجان و خیلی ساده و راحت پنالتی بزند اما مهاجم گلزن پرسپولیس برای اینکه آن پنالتی حکم انتقام گیری هم داشته باشد ضربه را محکم و به بالای دروازه زد و پنالتی چهارم پرسپولیس را از دست داد.

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۸