به روز شده در: ۱۴:۱۸ يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

حکم جلب یک بازیکن دیگر استقلال صادر شد!

جکم جلب یکی دیگر از بازیکنان استقلال صادر شده است!

نظرات: ۰بازدید: ۴۲۴
۱۸۵۸
تعداد بازدید: ۷۹۱
دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰
در حالی که 3 هفته به پایان مسابقات لیگ برتر زمان مانده 2 تیم پرسپولیس و سپاهان شانس‌های اصلی قهرمانی در این رقابت‌ها به شمار می‌روند.

به گزارش میدان، لیگ برتر فوتبال ایران فردا با برگزاری ۸ مسابقه به صورت هم زمان شروع می‌شود. رقابت ۲ تیم پرسپولیس و سپاهان در بالای جدول این روز‌ها به حساس‌ترین مرحله خود رسیده است و در فاصله ۳ هفته مانده به پایان این بازی ها، ۲ تیم در انتظار لغزش حریف هستند. پرسپولیس، صدرنشین ۵۸ امتیازی لیگ برتر، در ۳ بازی پایانی باید مقابل ماشین سازی، تراکتور و پیکان قرار گیرد و فقط یک سفر به تبریز می‌رود و در ۲ هفته پایانی، در تهران به مصاف حریفان خواهد رفت.

 

سپاهان، تیم ۵۶ امتیازی لیگ برتر، در ۳ بازی پایانی به ترتیب برابر پدیده، ذوب آهن و استقلال قرار خواهد گرفت و باید ۲ بازی خارج از خانه را برگزار کند. با چشم پوشی از شانس اندک شاگردان فرهاد مجیدی، ۸۱ حالت مختلف برای معرفی قهرمان لیگ ایران وجود دارد

 

از ۸۱ حالت موجود، بیش از ۶۴ درصد از آن حکم به قهرمانی پرسپولیس می‌دهد. به عبارتی سرنوشت پرسپولیس در دست خود این تیم است و کسب ۳ پیروزی، پنجمین قهرمانی متوالی را به نام این تیم می‌زند. نکته مهم اینکه اگر پرسپولیس ۲ بازی پیش روی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، باتوجه به تقابل سپاهان در مشهد و همچنین رویارویی با ذوب آهن، بخت بیشتری هم خواهد داشت، اما برای شاگردان محرم نویدکیا هیچ چیز تمام نشده است. یک برد مقابل شهرخودرو و پیروزی برابر ذوب آهن که به نظر شانس بقایش افزایش یافته است، این تیم را در مقابل استقلالی قرار می‌دهد که نتایج لیگ برتر اهمیت چندانی برایش ندارد و همین موضوع به نفع سپاهان خواهد بود.

 

نکته مهم اینکه پرسپولیس باید با پیکان و تراکتوری بازی کند که دست کم تاکنون بخت کسب سهمیه آسیایی دارند. خوش شانسی پرسپولیس می‌تواند این باشد که پیکان نیز مثل ماشین سازی، تکلیفش تا پیش از دیدار با این تیم مشخص شود. نباید فراموش کرد که در این بین مؤلفه‌های دیگری هم هستند؛ ازجمله میزبانی، انگیزه تیم ها، مصدومیت بازیکنان، آمادگی مهره ها، وضعیت زمین و...؛ بنابراین این اعداد نمی‌تواند شانس قهرمانی یا احتمالات صدرنشینی را بازتاب دهد و فقط نشان دهنده حالاتی است که امکان دارد رخ دهد.

 

ارسال نظر
جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

جدایی 2 بازیکن استقلال قطعی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال از حالا نام 2 بازیکن تیمش را برای لیست خروجی اعلام کرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۳۹۶