به روز شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

منافی: تراکتور خوب بازی نکرد و این چه ربطی به وزیر ورزش دارد؟/ خطیبی به حرفی که می‌زند اعتقاد ندارد

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتهاماتی که سرمربی تکرار به سرخپوشان زد واکنش نشان داد.

نظرات: ۴بازدید: ۱۳۳
۲۴۳
تعداد بازدید: ۳۲
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که هیچ پیش زمینه فکری در مورد درخواست محمد انصاری برای جدایی از این تیم ندارد و اینکه مذاکره‌ای با محمد دانشگر مدافع استقلال نداشته است.

به گزارش میدان، یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد و نتایجی که گرفته شد، سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و هنوز یک بازی هم با نفت مسجدسلیمان در پیش داریم تا کار امسال‌مان با خیر و خوشی تمام شود.

وی در ادامه افزود: سال سختی برای همه ما بود و با توجه به مشکلاتی که از شروع فصل وجود داشت، هم به خاطر کرونا، جدا شدن بازیکنان و تغییرات و مشکلات مالی که داشتیم، همه اتفاقاتی که افتاد فراز و نشیب‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر توانستیم به یک ثبات خوبی برسیم و از لحاظ فنی شرایط خوبی را پشت سر بگذاریم که جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم، به خاطر اینکه بیشترین سختی را آنها تحمل و انتظارات هواداران و رسانه‌ها را خوب مدیریت کردند.

گل‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات تصریح کرد: ما مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کردیم و فرشاد فرجی را هم در حال صحبت کردن با باشگاهش هستیم. اگر مشکلات برطرف شود او را هم به خدمت می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اعتراض بازیکنان این تیم به خاطر عدم دریافت مطالبات‌شان خاطرنشان کرد: مشکلات مالی باشگاه خیلی زیاد است. آنهم به خاطر شکایت‌های فراوانی که در این فصل داشتیم و سال بعد هم این مشکلات وجود دارد و هنوز کاملاً برطرف نشده است. یکسری فشارها را به این صورت باشگاه تحمل می‌کند و از طرف دیگر هم مشکلات مالی بازیکنان هست که باید به این موضوع هم توجه شود. این مسائل باید به یک صورتی مدیریت شود. بازیکنان در حال تلاش هستند و انتظار این است که قدر تلاش و زحمت‌شان را باشگاه بداند و اگر قولی داده می‌شود حتماً عملی شود. ما خودمان می‌دانیم که مشکلات زیاد است که عمدتاً مالی هم است و هر تصمیمی که از سوی بازیکنان و کادر فنی گرفته می‌شود در جهت به آرامش رسیدن تیم است. باشگاه هم باید برای حل مشکلات یک مقدار بیشتر تلاش کند.

 

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که محمد دانشگر به منزل او آمده است یا خیر، گفت: به خانه من آمده است؟! این صحبت‌ها در فصل نقل‌وانتقالات است و یک بازیکن که از باشگاهش جدا می‌شود گمانه‌زنی می‌شود. واقعاً این اتفاق نیفتاده است و من هیچ صحبتی با دانشگر نداشته‌ام و هیچ تصمیمی هم برای جذب او نداریم.

وی در مورد شایعه جدایی برخی از بازیکنان مثل انصاری و مهدی‌خانی و اینکه بازیکن دیگری هم از پرسپولیس جدا خواهد شد، تصریح کرد: نفراتی که تا الان از جمع ما جدا شدند، همه به صورت قرضی به تیمی دیگر رفتند و با پرسپولیس قرارداد دارند. آنها با میل و رغبت خودشان رفتند و هیچ مشکلی از این بابت نبوده است. اکثر این نفرات هم جوان بودند. طبیعی است که یک تیمی که بازیکن جوان زیادی دارد، آنها را به تیم‌های دیگر قرضی بدهد تا تجربه کسب کنند. درباره جدایی انصاری و مهدی‌خانی هم من اطلاع ندارم و امروز صبح این موضوع را شنیدم. من باید با آنها صحبت کنم. اینکه قبل از صحبت با من رفته‌اند با باشگاه صحبت کردند، برایم عجیب است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «عیسی آل‌کثیر پس از پایان محرومیتش آماده حضور در تمرینات است؟»، گفت: عیسی آل‌کثیر از 13 فروردین به جمع ما اضافه می‌شود. او فعلاً تمرینات انفرادی انجام می‌دهد. ما خودمان تمرینش نمی‌دهیم، ولی در جای خوبی تمرین می‌کند.

ندادن فرصت میزبانی به تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی و باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا از سوی AFC سوژه پرسش دیگر خبرنگاران از گل‌محمدی بود که وی در این مورد گفت: کرونا مشکلات فوتبال ما را به خوبی خوب عیان و بیان کرد. کرونا نشان داد که ما چقدر از لحاظ امکانات فقیر هستیم و برای انجام یک تورنمنت بین‌المللی شرایط لازم را نداریم. نباید اینقدر به این در و آن در بزنیم و ندادن فرصت میزبانی را به گردن AFC بیاندازیم. باید به خودمان نگاه کنیم و بیشتر کار کنیم. باید امکانات بیشتری را در اختیار تیم ملی و باشگاه‌های‌مان قرار دهیم. ما خودمان برای تمرین مشکل داریم و بعضاً زمین برای تمرین نداریم.

وی ادامه داد: ما برای برگزاری مسابقات بین‌المللی باید زمین مناسب در اختیار تیم‌ها بگذاریم و حتی برای داوران زمین اختصاصی در نظر بگیریم. متأسفانه از لحاظ امکانات خیلی ضعیف هستیم و نباید این انتظار را داشته باشیم که به ما میزبانی بدهند. ما از لحاظ مبادلات مالی و امکانات هتل و ... مشکل داریم. متأسفانه برخی شهرها که تیم در لیگ برتر دارند، هتل ندارد و باید به مسافرخانه برویم. باید توقعات‌مان در حد امکانات‌ خودمان باشد و به جای اینکه درباره افرادی که از بیرون تصمیم می‌گیرند صحبت کنیم به خودمان و شرایط‌مان نگاه کنیم. ما کار نکردیم و امکاناتی در اختیار تیم ملی و باشگاه‌ها قرار ندادیم و از لحاظ سخت‌افزاری زیرخط فقر هستیم. باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال زمین تمرین ندارند و اینکه انتظار میزبانی داشته باشیم دور از واقعیت است.

 

وی در پاسخ به این سؤال که «برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان برنامه‌ریزی داشته‌اید؟»، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی از چه لحاظ داشته باشیم؟ ما در لیگ هستیم و قبل از شروع مسابقات باید دو بازی در لیگ انجام دهیم و نمی‌توانیم اردویی برگزار کنیم. احتمالاً 20 فروردین به هند می‌رویم و پنج روز بعد از آن هم نخستین بازی‌مان را باید برگزار کنیم. چند روز زودتر می‌رویم تا به شرایط آب و هوایی عادت کنیم.

گل‌محمدی در واکنش به این موضوع که پرسپولیس در کنار نتیجه بازی‌های خوبی هم به نمایش گذاشته است، تصریح کرد: من به شخصه همیشه به بازیکنان می‌گویم که سعی کنند یک بازی فنی و تماشاگرپسند انجام دهند و نتیجه هم به دنبال آن می‌آید. خدا را شکر بازیکنان در این یک سال و یک ماهی که در پرسپولیس هستم با تمام وجود کار کردند و تمام خواسته‌های ما را خوب عمل کردند و باید از کیفیت خوب بچه‌ها تشکر کنم. آنها در شرایط سخت خوب عمل کردند و تیم به یک جایگاه خوب رسید. باید از آنها تشکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اگر انصاری برای جدایی رضایت‌نامه بخواهد موافقت می‌کند، گفت: باید با او صحبت کنم. هیچ پیش‌زمینه ذهنی در مورد جدایی انصاری ندارم. مثل اینکه او دیروز به باشگاه رفته است، ولی من این انتظار را داشتم که ابتدا با من صحبت کند. تا الان هیچ صحبتی با انصاری نداشته‌ام.

وی درباره مهمترین هدفش با پرسپولیس در سال پیش رو خاطرنشان کرد: بحث لیگ، جام حذفی، سوپرجام و مسابقات لیگ قهرمانان است و دوست داریم در همه مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم. دوست داشتیم مسابقات در حضور تماشاگران برگزار می‌شد و نبود آنها به ما بیشتر لطمه زد، چون ما بیشترین طرفدار و حمایت را داشته‌ایم. البته حمایت مجازی آنها خیلی زیاد بوده است. از هواداران تشکر می‌کنم. اگر حمایت آنها نبود تیم به این جایگاهی که الان داریم نمی‌رسید. ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم و از جان‌مان مایه می‌گذاریم تا در همه مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم.

گل‌محمدی در پایان در پاسخ به این سؤال که تاریخ برگزاری دیدار سوپرجام مشخص شده است، گفت: خیر، هیچ صحبتی در این مورد نشده است و تاریخی برای برگزاری این بازی اعلام نکرده‌اند.

ارسال نظر
النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

النصر بی‌خیال پرسپولیس نشده!/ پرونده شکایت هنوز باز است

باشگاه النصر عربستان هنوز بی‌خیال پرسپولیس نشده و پیگیر شکایت از این باشگاه است!

نظرات: ۲بازدید: ۲۷۱
پربحث ترین